Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şans Üstünüzde Değilken Günün İlerleyen Saatlerinde Kredi Çekmemelisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bekircantas

Cursed
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
938
702
93
miktar önemli değil beyler konuya odaklanin. lütfen sohbet; bu ne ki dostum? diyecek arkadaşlara 23 yaşında olup son 3 yildaki kaybimin 2.5 milyon tlyi gectigini kanitlamaya calismakla geçmesini istemiyorum

mmcena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
167
43
Bırakacaksın başka yolu yok bırakamıyorsan destek al ben psikiyatriye gidiyorum

bekircantas

Cursed
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
938
702
93
Bırakacaksın başka yolu yok bırakamıyorsan destek al ben psikiyatriye gidiyorum
denedim be kanka. boş duvarla konuşanlar ve gözünün gördüğü herkese satasan insanlarla ayni mekanda tedavi edilebilecek bir hastalık değil bu

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,725
1,829
113
miktar önemli değil beyler konuya odaklanin. lütfen sohbet; bu ne ki dostum? diyecek arkadaşlara 23 yaşında olup son 3 yildaki kaybimin 2.5 milyon tlyi gectigini kanitlamaya calismakla geçmesini istemiyorum
Milyon kayıbı göze alan insan o şekilde maddi geliri vardır diye düşünüyorum

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,211
44,341
113
denedim be kanka. boş duvarla konuşanlar ve gözünün gördüğü herkese satasan insanlarla ayni mekanda tedavi edilebilecek bir hastalık değil bu
Ticaretle de ugras dostum kumar kumar nereye kadar

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,476
8,699
113
tek mactan yatislar/
1.85-2.1 oranlı tekli kuponlardan 13 seri üst üste kayıplar/
sweet 2000 tllik satin alıma 100 tl odediyse ve aviatorde 3 defa 1.0 ı yakaladıysak,
ve bu günaşırı gerçekleşir olduysa,
napmamız gerek yorumlara bekliyorum
Dostum anlaşılan sen kumarda sınırları zorlamışsın bırakacaksın başka kurtuluşun yok bu yaşta çok içeri girmişsin tabi herkezin kendine göre geliriyse

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,179
7,664
113
tek mactan yatislar/
sweet 2000 tllik satin alıma 100 tl odediyse ve aviatorde 3 defa 1.0 ı yakaladıysak,
Dost Yaşın çok genç valla ömrünün baharında yazık etme kendine . Bizde bu bk çukurundayız ama kendine bi amaç edin bi hedefin olsun asla kazanç kapısı değil kumar keyif içinse başka şeyler var keyif almak için. Bırakmayı dene yoksa gençliğin gidince daha çok pişman oluyorsun

bekircantas

Cursed
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
938
702
93
Ticaretle de ugras dostum kumar kumar nereye kadar
kral bir ara telefon ticaretine giriştim inanmazsın 1.5 ay boyunca 2 tane kilif sattim sadece sonra sinirden tum malı gercek anlamda 1/3 gibi bir fiyata verdim önüme gelene. İnattan, sadece inattan yaptım. piyasasi 10.000 tl olan telofonları 9a satamadım. sonra peyderpey geldikce iddaaya bastim geldik e bastım. inanılır gibi değil şöyle bir bakınca 6 senede muhtemelen 40 yasinda bir insanin tum hayati boyunca sahip oldugu stresin toplamını taşıdım. Hala da oynuyoruz innanılmas

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,410
2,413
113
Geçmiş olsun , zaten mantık olarakta kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin ki kardeşim , önemli olan senin mutlu olman. Çok para kaybettiysen ve bırakamıyorsan bir süre ara ver. psikoloji hekimleri bile bir çare olamadıysa bu sana yerleşmiş artık. Maalesef tam olarak tedavisi yok bu durumun. Önce kafada bitirmek gerekiyor diyorlar ama kolay değil. Ara ver bir süre.

Redwing40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
632
612
93
Dost kendine yeni zevkler edineceksin mutluluğu heyecanı başka yerlerde arayacaksın en önemlisi kendini seveceksin ve degerli olduğunu düşüneceksin dışarıda ne hayatlar var, senin kaybettigin paranın yüzde 1ine bile mutlu olabilecek çok şey var hayatta. Kumarı bırakamayan insana en iyi tavsiyeyi kumarı bırakamayan insan verir bunu unutma 😏

Redwing40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
632
612
93
Dost yanlış anlama iyi niyetle soruyorum bırakmak icin psikiyatriye gidiyorsan neden buradasın
Her şey iradede biter dost bende gidiyordum zamanında. Psikolog bizimkilere diyordu ki bu her şeyin farkında zaten ben buna ne anlatacağım sadece tavsiyeler verebilirim.

bekircantas

Cursed
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
938
702
93
Geçmiş olsun , zaten mantık olarakta kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin ki kardeşim , önemli olan senin mutlu olman. Çok para kaybettiysen ve bırakamıyorsan bir süre ara ver. psikoloji hekimleri bile bir çare olamadıysa bu sana yerleşmiş artık. Maalesef tam olarak tedavisi yok bu durumun. Önce kafada bitirmek gerekiyor diyorlar ama kolay değil. Ara ver bir süre.
yerine bir şey koymak gerek ama o kadar dopamin salgılatcak baska bir şey var mıdır? yoktur. diğer seçenek ciddi ciddi kendini hapsetmek bir yere. taa ki homeostasi saglanana kadar o da banko 5-6 ay demek. kendini nasil hapsetceksin falan filan..

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,589
4,428
113
tek mactan yatislar/
Kredi mi çektin nabtjn kredi çektiysen beynini s.ky.m

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...