Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şansımı Kıramadım Bir Türlü

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Arkadaş yüksek oran oynuyorum yatıyorum düşük oynuyorum yine yatıyorum kasayı yükseltemez oldum böyle şans olur mu ne paralar gidiyor Ekli dosyayı görüntüle 43587 Ekli dosyayı görüntüle 43588 Ekli dosyayı görüntüle 43589
burda strateji hatan var arkadasım 8-10 macta illakı terslık olur bunun yerine gunde 2 tane ılk yarı yada 2. yarıda gol oluroyna v 2 macı gecme yoksa ters mac ıllakı denk gelır.bazen ters gıder işler ... bnde dun prıvebet ten5 tl bonus aldım 600 oldu .öncesındede ıkı gun hp kaybettım

Yalabik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,443
729
113
Hocam harbiden voleybol daha iyiymiş. 50tl yatırdım kısa sürede 200 yapıp çektim. Gol olunca iptal mi değil mi derdi yok, o kadar takip etme derdi yok cidden daha iyi.

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
260
63
Aynı dert bende de var. iki gündür tek basketten 60K yı kaçırıyorum..

1617657048053.png

cezafan92

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
659
357
63
Benden tavsiye 3mac tan fazla koyma kupona üç macta kesin gözüyle olabilecek mac olsun gelir bi sekilde

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
260
63
3 seneden fazladır üyeyim ama 200 mesaj altı olduğum için konu acamiyor musun bu yüzden Yatan Kupon yazdım bu çıktı :)
Bazen kimsenin bilmediği bonuslar yakalıyorum veya paylaşacak birşey oluyor ama konu acamayinca kalıyor öyle