Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şanssızlığı Üzerinde Olanlar

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Para lazim olup surekli uğraşınca hiç gülmüyor bu şans

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Bir kaç hafta uzak durmakta fayda var gibi

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Arkadaşlar tam bir aydır öyle bir şansızlık varki üzerimde belki 100 tane freebet bonus ve 5k para yatırdım tek bir çekim olmadı benim sansizligim mi bu yoksa sizdede durum boylemi
Kardeşim yanlış anlama aslında mallığımız bu kumarı oynuyorsak üzerimizde oynamasak zaten kaybetmeyiz oysak durmayı bilsek yine kaybetmeyiz ama hiçbirşeyi beceremiyoruz defalarca kara geçmişken hep daha fazlasını istemekten kaybettiğim belki bin kere olmuştur geçen gün son 42 liramı yatırdım 580 yaptım ve geri sıfırladım şimdi mobil ödeme dönsün paycell den para çekiyim diye bekliyorum aybaşını getirmek için bu bence mallık

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
bu bi kaç aydır bi şey var harbiden sanki şike dozunu iyice arttırmaya başladılar

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Evet kayıp kayıp gene kazanç yapamadık hayırlı ugurlu olsun

cbale

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,909
1,010
113
Bende 2 gundur queenbette slot ceviriyorm 1lira kazanamadim:) benimki sansizlik diil ama salaklik:) kim kazanmismi queenbette ben kazancam. Kapamislar sonuna kadar ugramayin bok siteye

soydanbey34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,244
963
113
Slot yeri geldimi güzel para veriyor şans olcak insanda

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
son bir kac aydir tek gol tek sayidan kaciyor hep
Sistemi isletenler bunu bilmese, ilk yarı 4 gol olan maçta ikinci yarıda 50. dk da 2 gol oluruna 1.7 vermez mesela .Ya da yarım sayiyla kaçan basketler...Bunların hiçbiri tesadüf değil ve biz bunu anlamadikca kaybetmeye devam ediyoruz.Bu , global bir sistem, baronlar senin kaybettigin maçlardan milyar dolar kazanıyor

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Sistemi isletenler bunu bilmese, ilk yarı 4 gol olan maçta ikinci yarıda 50. dk da 2 gol oluruna 1.7 vermez mesela .Ya da yarım sayiyla kaçan basketler...Bunların hiçbiri tesadüf değil ve biz bunu anlamadikca kaybetmeye devam ediyoruz.Bu , global bir sistem, baronlar senin kaybettigin maçlardan milyar dolar kazanıyor

mesela Türkiye voleybolda 0-3 yendi 10 oran çıkıp 0-3 oranı 350 oran falandi kimler oynadı şimdi bi düşün bu maça ;)

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
zorlamıcaksın oynamıcaksın kafan rahat

bymardinli

Kral benim
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
197
98
28
Arkadaşlar tam bir aydır öyle bir şansızlık varki üzerimde belki 100 tane freebet bonus ve 5k para yatırdım tek bir çekim olmadı benim sansizligim mi bu yoksa sizdede durum boylemi
Al benden de o kadar valla olmadı mı olmuyor reis dk 50 1 gole oynuyorum futbol maçından çok wma ya dönüyor

DGNGKLP

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
734
165
43
Kardesim bi tek sen değilsin emin ol bendede öyle bi gudubetlik var ki kupon yapıyorum hep tek maçtan gidiyo haddi hesabı yokk bu sefer tek mac oynuyorum ya 1 golden gidiyo yada ms oynarım son dk gol yer penaltı kaçar acayip acayip şeyler oluyoo anlamadim gitti ne zamandır cekim yapamıyorum kurudum vallahi