Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Santabet 20 TL Deneme Bonusu

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,385
113
Guncel diorsunuz canli destek aktif degil nasil bir site anlamadim bide 50 tl yatirimli bonus siteye bak sanki bana yatirimsiz freebet verecek canli destek 0

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Guncel diorsunuz canli destek aktif degil nasil bir site anlamadim bide 50 tl yatirimli bonus siteye bak sanki bana yatirimsiz freebet verecek canli destek 0
Dünden bugüne 400 e yakın sıra bekledim de aldım hayirdir sen

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Ödeme yapacak bir site değil hesabı kapattılar uzak durun

bezeng1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
66
51
18
Yatirim yqpinca bebim hesabida kitlediler canlo zaten yok kilitleyin abi konuyu baskasi yatirmasin bari

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,663
1,376
113
töbe töbe 50 lira yatırım için sitemi açılır la :D

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Noldu az once hayirdir sen yaziyordun bizde bunu demek istiyoruz iste site given vermiyordu
Kardeş boş yapma işine bak benim burda olma sebebim yatırım yapıp çeken varmı millete yardımcı olmak sen yazmadan 5 dk önce bonus aldım geldin orda ne günceli canlı bakmiyor vs vs yazıyorsun bu sitelerde hizmet böyle bunu anlayın artık merdiven altı basit siteler ben yatırım yapmadığım halde hesap kapatıldı kimse 1 lira yatirmasin buraya

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,385
113
Kardeş boş yapma işine bak benim burda olma sebebim yatırım yapıp çeken varmı millete yardımcı olmak sen yazmadan 5 dk önce bonus aldım geldin orda ne günceli canlı bakmiyor vs vs yazıyorsun bu sitelerde hizmet böyle bunu anlayın artık merdiven altı basit siteler ben yatırım yapmadığım halde hesap kapatıldı kimse 1 lira yatirmasin buraya
Kardes sende bos yapma tartisilacak bisey yok ikimizde ayni seyden bahsediyoruz zaten sen guncel yazdin bende girdim canli destek yok yatirim yapilmaz dedim forumda aile gibiyiz kalp kirmaya gerek yok baskan yanlis anlasilma sadece yoksa konuda hemfikiriz

ntunguc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
790
276
63
Site ödeme yapmıyor dimi kesin olarak yatiracaktım vazgeçtim

Collina

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
296
63
Arkadaşlar ödeme yapmıyor hesabı kapattılar 50 TL gitti benim başkalarının gitmesin uzak durun

Discover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
995
772
93
Lisanslı site lisansda bi önemi yok ozaman

methflix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
257
83
canlı deestek yok bi bok yok

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
50tl çarpmak için mi betco altyapılı site açmış bunlar öyle dandik çakma da görünmüyor
Aynen 50tl için yapmaları trajikomik. Betcountrust altyapısına ödedikleri kira parasinin yanında 3-5 kişiyi dolandırmak deve de kulak kalır.

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Beyler yazıyoruz okuyan yok galiba kasayi 261 TL yaptım yatırım için teyit istedim kullanıcı adı verince hesap kapatıldı diyorum halen yatırım yapacağım diyen var eee buyur yap kardeş

cbale

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,909
1,010
113
Lisans cakma arkadaslar.