Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Saray Rüyası İphone Sorunu

Extaxytance

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
195
75
28
Arkadaşlar, aranıza bu sorunu çözebilen birisi var mi? Hiç bir siteden bu oyunu oynayamiyorum. Her tarayicida sorun oluyor. Zaten sorunlu oldugu icin ozellikle bu oyuna girmiyorum ama bonus alinca vecbur girmek zorunda kaliyorum. Bu sorun yuzunden bir dunya bonus yalan oldu.

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,487
4,225
113
Arkadaşlar, aranıza bu sorunu çözebilen birisi var mi? Hiç bir siteden bu oyunu oynayamiyorum. Her tarayicida sorun oluyor. Zaten sorunlu oldugu icin ozellikle bu oyuna girmiyorum ama bonus alinca vecbur girmek zorunda kaliyorum. Bu sorun yuzunden bir dunya bonus yalan oldu.
Lan en iyisi bosver skik bir oyun oynamaya degmez

Extaxytance

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
195
75
28
Ayni sorunu yaşayıp bu sorunu çözebilen birisi var mi aramizda. Forum dayanişma şeysi hadi yardimci olalim birbirimize

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,329
113
Oynanacak en son oyun

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,496
5,501
113
Diğer oyunlarda bir sorun olmuyor ki. Sadece bu oyunda oluyor. Ayrica neden iphone de var knka bu sorun? Bir bilgin var mi?
modeli nedir ? safari de düzgün çalışmaz chorome tarayıcısına entegre edilmiş olmazsa opera tarayıcısı web sürümü değil mobil sürümü olması lazım internetin kendi mobil verinsede operatörünü arayıp güvenli interneti kapat genelde böyle atınca en temel sebebi donanım eksikliği düşük model telefonlarda oluyor

Extaxytance

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
195
75
28
modeli nedir ? safari de düzgün çalışmaz chorome tarayıcısına entegre edilmiş olmazsa opera tarayıcısı web sürümü değil mobil sürümü olması lazım internetin kendi mobil verinsede operatörünü arayıp güvenli interneti kapat genelde böyle atınca en temel sebebi donanım eksikliği düşük model telefonlarda oluyor
7 64 gb knka model. Guvenli interneti denememistim tesekkur ederim cozumun icin.

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
iphone kac ve hangi tarayici