Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Saray Rüyası İphone Sorunu

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,499
5,502
113
7 64 gb knka model. Guvenli interneti denememistim tesekkur ederim cozumun icin.
yok zaten sorun direk belli oldu 7nin işlemcisi yeterli değil android ham sürümlerde de aynı sorun olur eski tip bilgisayarda da aynı sorun olur ekran kararır bir el oynarsın oyundan atar normaldir yani puffin web browseri indir orda da olmazsa o telefon ile olmaz 8 de bile aynısı oluyor

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,972
1,061
113
Arkadaşlar, aranıza bu sorunu çözebilen birisi var mi? Hiç bir siteden bu oyunu oynayamiyorum. Her tarayicida sorun oluyor. Zaten sorunlu oldugu icin ozellikle bu oyuna girmiyorum ama bonus alinca vecbur girmek zorunda kaliyorum. Bu sorun yuzunden bir dunya bonus yalan oldu.
Tarayıcı veya internet ile alakalı değil dostum hatta iPhone ile alakalı da değil ben boyutundan dolayı iPhone se den vazgeçemedim bir türlü diğer telefonlar çok büyük geliyor bende de bu oyunda aynı sorun var artık yetersiz kalıyor eski modeller oyun güçlü işlemci RAM vs istiyor Apple faklı ürünler de var bende onlarda sorun olmuyor sadece se kullanırken sorunlu

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
İphone modelindendir kanka 7 kullanıyorsan