Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Savcılık Çağırısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turko

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
56
17
8
İçicilikten bir şey çıkmaz içmeyen mi var ottur boktur günahı yoktur
Senin başına gelmemiş Allahta getirmesin devlet içicilikten dosyaları birleştirdiği zaman satandan çok cezaya bağlıyorlar sıkıntılı durumlar

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,035
7,540
113
Ottur günahı yoktur diyen adamın kulakları çınlıyordur

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
2020 şubat ayında evime kapsamlı bir operasyon yapıldı. yargılandığım davalar vardı. Yattım çıktım. 2 sene 3 ay ot içmekten cezam ertelenmişti, diğerlerini yatmıştım. 3 gün önce karakoldan arandım savcılık kağıt göndermiş. Tam 4 yıl aradan sonra hiç bir sebep yokken amateme idrar örneği vermem istenmiş içiyor mu içmiyor mu diye. Bugün için geleceğimi söylemiştim, gitmedim tabi. Bi 10 - 15 gün voltaya çıkacam mecbur. Başına gelen yada yakınının başına böyle birşey gelen varsa tecrübesini bildiğini yazarsa bende fikir edinmiş olurım
Sabah ac karnına peynirin suyuunu ic

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,526
2,164
113
Olaya bak muptezelin birisi konu açmış. Cevrenizde içen kişiler var mı diye soruyor 🤣 adminler bu konuya izin vermenizde garip

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
@Taiffa cıksabile ilk aldıqın idrar 4+1 idi ya o 6+1 olur en fazla

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,975
1,063
113
Geçen hafta 5. Dosya açıldı adli tıp kan kıl idrar verdim.bu arada 1 kez adli tıp gitmem gerekirken gitmedim bir de açık denetim dosyasını 3 ihlalle savcılığa sevk ettirdim.dosyaların 4ü açık konumda hala ama diğer 3 ünün mahkemesi olmadı henüz.seneye açık cezaevinin bahçe duvarına gelecek torbacıya ihtiyacım olacak.

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,604
2,943
113
@Taiffa cıksabile ilk aldıqın idrar 4+1 idi ya o 6+1 olur en fazla
Aga sen işi biliyorsun az çok
Bende öyle düşünüyorum en fazla düşük çikacaktır çünkü uyurken içmiyoruz sadece bugün 5 gün oldu haftaya gidecem nasipse ama yaşadığım stres sıkıntıyı az çok tahmin edebiliyorsundur

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Aga sen işi biliyorsun az çok
Bende öyle düşünüyorum en fazla düşük çikacaktır çünkü uyurken içmiyoruz sadece bugün 5 gün oldu haftaya gidecem nasipse ama yaşadığım stres sıkıntıyı az çok tahmin edebiliyorsundur
Anlıyorım da fazla skntı etme kendine dost zaten kapanmıs dosya
Bu aralar devlet onune qeleni denetime baqlıo 😴😴
Dediqim qibi olur cıkarsa eqer en fazla 6 idrar 1 seminer qidersin

Cemadrian

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
833
93
2020 şubat ayında evime kapsamlı bir operasyon yapıldı. yargılandığım davalar vardı. Yattım çıktım. 2 sene 3 ay ot içmekten cezam ertelenmişti, diğerlerini yatmıştım. 3 gün önce karakoldan arandım savcılık kağıt göndermiş. Tam 4 yıl aradan sonra hiç bir sebep yokken amateme idrar örneği vermem istenmiş içiyor mu içmiyor mu diye. Bugün için geleceğimi söylemiştim, gitmedim tabi. Bi 10 - 15 gün voltaya çıkacam mecbur. Başına gelen yada yakınının başına böyle birşey gelen varsa tecrübesini bildiğini yazarsa bende fikir edinmiş olurım
Tebligat gelmediyse gitme birkaç haftada içme sana tebliğ edildyse imza attıysam gitmemek suç olur

Cemadrian

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
833
93
Telefonla tebliğ edildi bugün için gidecem diye tutanağa yazıyorum dedi memur ama unuttum alkollüydüm dicem bir sıkıntı olursa
O tebliğ değil dost boşver gitme hiçbir suç olmaz eve tebligat gelmedi bana haber verilmedi dersin

Lazy61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,453
455
83
Geçen hafta 5. Dosya açıldı adli tıp kan kıl idrar verdim.bu arada 1 kez adli tıp gitmem gerekirken gitmedim bir de açık denetim dosyasını 3 ihlalle savcılığa sevk ettirdim.dosyaların 4ü açık konumda hala ama diğer 3 ünün mahkemesi olmadı henüz.seneye açık cezaevinin bahçe duvarına gelecek torbacıya ihtiyacım olacak.
Allah beni o dolandırdığın paranın kat ve katını çıkarsın senden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...