Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Savcılık Çağırısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,604
2,943
113
2020 şubat ayında evime kapsamlı bir operasyon yapıldı. yargılandığım davalar vardı. Yattım çıktım. 2 sene 3 ay ot içmekten cezam ertelenmişti, diğerlerini yatmıştım. 3 gün önce karakoldan arandım savcılık kağıt göndermiş. Tam 4 yıl aradan sonra hiç bir sebep yokken amateme idrar örneği vermem istenmiş içiyor mu içmiyor mu diye. Bugün için geleceğimi söylemiştim, gitmedim tabi. Bi 10 - 15 gün voltaya çıkacam mecbur. Başına gelen yada yakınının başına böyle birşey gelen varsa tecrübesini bildiğini yazarsa bende fikir edinmiş olurım

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
2020 şubat ayında evime kapsamlı bir operasyon yapıldı. yargılandığım davalar vardı. Yattım çıktım. 2 sene 3 ay ot içmekten cezam ertelenmişti, diğerlerini yatmıştım. 3 gün önce karakoldan arandım savcılık kağıt göndermiş. Tam 4 yıl aradan sonra hiç bir sebep yokken amateme idrar örneği vermem istenmiş içiyor mu içmiyor mu diye. Bugün için geleceğimi söylemiştim, gitmedim tabi. Bi 10 - 15 gün voltaya çıkacam mecbur. Başına gelen yada yakınının başına böyle birşey gelen varsa tecrübesini bildiğini yazarsa bende fikir edinmiş olurım
Yakın çevremizde yakınımızda ot esrar çeken var mı diye soruyorsun ben mi yanlış anladım

snopy1991

Beni gınayan benim köyneğimi giysin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
913
367
63
10_15 voltayi çıkıp ne yapacan anlamadim

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
İçicilikten bir şey çıkmaz içmeyen mi var ottur boktur günahı yoktur

bugy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
474
212
43
Yeni kanun bu dost itiraz et 7 günde ordan süre kazaniyorsun bol bol su iç

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,653
113
Devlet öyle demiyorum işte agam
Abi sende bir şey buldular mı evde vs, ne alaka bu sorgu anlamadım gidip sokaklara malı dağıtan godaman devlet adamlarına yapsınlar bu sorguları, benim çevremde böyle benzer 1 2 olay yaşayan olmuştu ama hiçbirine bir şey olmadı karakola çağırdılar bir iki soru sorup saldılar

bugy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
474
212
43
Abi sende bir şey buldular mı evde vs, ne alaka bu sorgu anlamadım gidip sokaklara malı dağıtan godaman devlet adamlarına yapsınlar bu sorguları, benim çevremde böyle benzer 1 2 olay yaşayan olmuştu ama hiçbirine bir şey olmadı karakola çağırdılar bir iki soru sorup saldılar
Yeni kanun çevremdeki denetim yiyen herkesi cagiriyolarmis artık yılda 2 kez 5 senelik erteleme süresi icinde

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,785
6,765
113
Çevremde ot içen olmadı daha önce, hiç mahkemelik işimde olmadı ondan dolayı bilgim yok meraktan geldim okuyorum

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,775
1,006
113
Bende denetim patlattım dosyam kapanmış savcılığa sevk edilmiş nolucak bilmiyorum

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
Ot içenin kendisine gram saygısı yoktur.
Bir gram bile acımıyorum bu modellere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...