Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sayaçlar, Okunmayacakmış (elektrk, doğal gaz, su,) Bilgisi Olan Varmı.

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
devletime feda olsun bizim için canla başla çalışıyorlar böyle cesur millet bir yerde görülmemiştir devlet istesin varımı yoğumu satıp önlerine sereyim onlar sayesinde bu ülkede gül gibi yaşıyoruz ama bazı hayınler ülkemizi beğenmiyorrr

cCc ÖL DE ÖLELİM REİS!! cCc
Herseyden ne kadar mutlusun cahillik başa bela :)

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
Eve kiracılar vardı çıktılar ev boş 3-4 ay kullanılmayan elektirigin suyun parasinimi ödeyecez
Normali neyse öyle yapmsınlar ozaman, ya arkadaş ayar olmamak elde değil ya, ya bugün avrupaya bakıysn bağzı durumlarda insanlara öyle destek sunuyolarki şartsız koşulsuz, bide bizim mevzulra bak ya, habere bakarsın ayrı söyler, yarın bakarsın ayrı, millet artık bişeye güvenemyo acayip bi hal oldu yani bakmayın.

Samet85

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
362
60
28
2 aydir ne kira ne fatura odedik süresiz ücretsiz izine çıktık.Ev sahibi her gun arıyor adamda haklı. Elektrik faturasi olmuş ebesinin nikahı elimizin altında üç beş kurusumuz vardi mecbur borcumuzu verdik .kaldık 2 çocukla evde sap gibi ne iş veren var nede sahip çıkan bi devlet . gıda yardımı bile alamıyoruz.hep red ediliyor.ondan sonra adam cinnet geçirdi.yanlış anlamayın .suriyeliden beter olduk bırakın şuna devlet demeyin

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Devlet bizi o kadar çok aptal sanıyorki ne yaparsak milletimiz yer düşüncesindeler

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Devlet bizi o kadar çok aptal sanıyorki ne yaparsak milletimiz yer düşüncesindeler
Almanyada akrabalarımda var arkadaşlarımda. işşiz olan arkadaşıma 2000euro yardım parası vermışler. öğrenci bir tanıdıgım var onada 2000euro yardım yapmışlar yanlız yaşıyor.

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
Millet de devre dışı kalıyo bazen, okadar basitleştiki bağaşıklık kazandık artık, herkes mutsuz zombi gibi yaşayp gidyoz. d

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
Almanyada akrabalarımda var arkadaşlarımda. işşiz olan arkadaşıma 2000euro yardım parası vermışler. öğrenci bir tanıdıgım var onada 2000euro yardım yapmışlar yanlız yaşıyor.
Benim de arkadaş orda evli, kişi başı yardıma bağlamışlar,

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
bankadan kredi çekip devletime bağış yapıyorum varmı başka benim gibi vatanse
devletime feda olsun bizim için canla başla çalışıyorlar böyle cesur millet bir yerde görülmemiştir devlet istesin varımı yoğumu satıp önlerine sereyim onlar sayesinde bu ülkede gül gibi yaşıyoruz ama bazı hayınler ülkemizi beğenmiyorrr

cCc ÖL DE ÖLELİM REİS!! cCc
alın adamlık görün adamlıkk. ülke çok iyi durumda ama siz hiçbişeyi beğenmiyorsunuz