Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Sbetin 100 TL Yatırım Şartsız Deneme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Konu başlığında çekim paylaşım alanı falanmı yazıyor acaba buraya çekim paylaş atıyorsunuz

Hilmi1903

Üye
Yeni Üye
18
6
3
Site betnisin yan sitesine benzettim forumda tarattım hiç adı geçmemiş demin sms geldi bende aldım ama 2k yapamadım
ödeme yaparlar gibime geliyor ama tabi doğru bilgilerle açarsanız çoklu açmaya çalışmayın parayı silerler kurallarda yazıyor
betnisin yan sitesi muhtemelen betnis - nisbar - sbetin

www.sbetin113.com

Ekli dosyayı görüntüle 455068
Sitenin eski adı süperbetin çok eski bir site altyapı ve işim değişikliği yapmış sadece

oziniz74

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4
0
1

Bektas38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
510
127
43
Berbat bir site ya yeni açılmış merdiven altı bir site ya canlı destek yok bişe yok

doankaradag

Üye
Yeni Üye
14
2
3
SİTE ÖDEME YAPMIYOR
Şuanda hızlı havale kullanılamamaktadır.Sorunun farkındayız efendim.Maalesef sadece hızlı havaleden çekim verebilmektesiniz deneme bonusundan kazancınız olduğundan dolayı.Finans departmanı olayın farkında ve en kısa sürede durumu çözecektir.Ara ara hızlı havale yöntemini kontrol etmeniz yeterlidir.Anlayışnız için teşekkür ederiz ve kazancınızdan dolayı sizleri tebrik ederiz.

Rinkushichi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
126
14
18
Arkadaşlar canlı sağ alt köşede var . Çevrimdışı gibi duruyor ama bı 10-15 dk sabrederseniz baglaniyor . Sonrasında eklemesi 2 dk sürüyor . Bol şanslar.

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,903
3,239
113
SİTE ÖDEME YAPMIYOR
Şuanda hızlı havale kullanılamamaktadır.Sorunun farkındayız efendim.Maalesef sadece hızlı havaleden çekim verebilmektesiniz deneme bonusundan kazancınız olduğundan dolayı.Finans departmanı olayın farkında ve en kısa sürede durumu çözecektir.Ara ara hızlı havale yöntemini kontrol etmeniz yeterlidir.Anlayışnız için teşekkür ederiz ve kazancınızdan dolayı sizleri tebrik ederiz.
Bende şimdi çekim verdim mini havale ile bakalım gönderecekler mi 2163 TL yaptım 100 TL ile kendi paramız olsa olmaz hayatta

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,903
3,239
113
Ben de çekim verdim 5 saat oldu kalan bakiyeyi bile sıfırlamadı 😅😅😅
Canlıya bağlandım ödemeyi gönderin diye iptal ettiler bide hızlı havale ile çekin diyor hızlı havale 1000 TL limit diyorum minipayhavale 200 TL yada payfix çekeyim cekebilirsin diyor gönderecek misiniz diyorki finans departmanı hızlıhavale diyor ben diyorum ki hızlıhavale 1000 TL 200 çekitirmiyor ne yapalım finans departmanına yetkimiz yok onlar ne derse bizde ona uyuyoruz anlayacağınız üzere odemiyecekler boş boşuna stres yapıp bakiyeyi 2163 TL de yaptık kendi paramız olsa gelmez

Ademcan72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
252
66
28
Canlıya bağlandım ödemeyi gönderin diye iptal ettiler bide hızlı havale ile çekin diyor hızlı havale 1000 TL limit diyorum minipayhavale 200 TL yada payfix çekeyim cekebilirsin diyor gönderecek misiniz diyorki finans departmanı hızlıhavale diyor ben diyorum ki hızlıhavale 1000 TL 200 çekitirmiyor ne yapalım finans departmanına yetkimiz yok onlar ne derse bizde ona uyuyoruz anlayacağınız üzere odemiyecekler boş boşuna stres yapıp bakiyeyi 2163 TL de yaptık kendi paramız olsa gelmez
Hey min diya wago ere wlla 😂😂😂

mmtcskn

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
55
35
18
Site betnisin yan sitesine benzettim forumda tarattım hiç adı geçmemiş demin sms geldi bende aldım ama 2k yapamadım
ödeme yaparlar gibime geliyor ama tabi doğru bilgilerle açarsanız çoklu açmaya çalışmayın parayı silerler kurallarda yazıyor
betnisin yan sitesi muhtemelen betnis - nisbar - sbetin

www.sbetin113.com

Ekli dosyayı görüntüle 455068
Canlıyla konuşma şerefine nail oldum. 12 Ocak 2024 Saat 15:00 Dan sonra verilecekmiş

Ekli dosyalar

ok1925

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
158
58
28
Çekim de sıkıntı yok çekim yapıldı.

ok1925

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
158
58
28
Site gece calismiyo arkadaşlar o yüzden çekim sabah onaylandı hesaba yattı. Yüzde 100 freebet muhabbeti var 100 TL yatırıma cevrimsiz bence makul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...