Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Scoobybet 30 FreeSpin Deneme Bonusu

Armi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
63
5
8
Canlı destek ölü kesinlikle para yatirmayin.

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Canli destek cevap vermiyor

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Üye olmayın sakin dolandırıcı site para cekim için belge yüklemek lazım site ye öyle dediler kesinlikle zagabetin sitesi aynı alt yapı dolandırıcı ikiside

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Dostlar kış geliyor kışın masrafları pahalı oluyor soğuk falan dogalgaz elektrik su ev kirası yani dolandırıcı siteler çok olur bu aralar

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Siteye üye oldum 5 dakika içinde 3 tane spam mail geldi e-mail adresime :D

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Ne kadar yargısız infaz yapan insan var nedir bu kuyruk acınız böyle dostlar bedavadan bonus alıyorsunuz birde utanmadan çamur atıyorsunuz yakışmıyor ben yakıştıramadım size.
kankam site sahibini buraya getirsen senin kadar savunmaz sitesini şsldkgşlsdkgşlsd

Arikanyasinn

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
58
16
8
Arkadaşlar gereksiz kasıntı yapmayın almak isteyen alır adam paylaşmış burda bende aldım canlı destek aşırı yavaş fakat konuşuyor adamlar yatırımı olmadığını söylediler çekim için limitsiz dediler evrak onayı istiyorlar denemekten zarar gelmez bir bakın ben gayet rahat üye de oldum kullandım da adamı burda boş darlamayın iyi forumlar.

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Arkadaşlar gereksiz kasıntı yapmayın almak isteyen alır adam paylaşmış burda bende aldım canlı destek aşırı yavaş fakat konuşuyor adamlar yatırımı olmadığını söylediler çekim için limitsiz dediler evrak onayı istiyorlar denemekten zarar gelmez bir bakın ben gayet rahat üye de oldum kullandım da adamı burda boş darlamayın iyi forumlar.
Bu mesajı yazmak İçin kaç TL aldın kanka ?