Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şebeke Çökertildi

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Bizim üsteğmen bile slotçuydu büyük ihtimal polislerde de oynayan vardır. Artık polislerden birinede mesaj atıp denkledilerse 😅 yoksa sıradan vatandaş gidip şikayet etmez daha kötüsü ceza olarak gelir diye
Öyle olabilir çok polis var

agce

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,965
537
113
Hakkınızda icra takibi başlatıldı çetesini çökertmişler her şeyden önce bu numarayı yiyen bu kadar beyni olmayan insan nasıl kumar oynuyor onu anlamıyorum. Bende diyorum bu sıralar hiç aramıyorlar meğer adamları almışlar 😅 arada geri dönüş yapıp dalga geçiyordum güzel oluyordu Ekli dosyayı görüntüle 345161
tüh beni arayan numaraya sayın dolandırıcı kardeşim sigara alacak param yok diyerek bende bunlardan para istiyordum

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
Bide bunlar geçen gün arkadaşlık sitesine yasal uyarı diye fuhuş diye üyesinin diye icra var diye mesaj atıyorlardı iyi olmuş
Gördüm o mesajı bana da atmışlardı. Evli birinin karısına bu mesajı atsalar denk gelse kocası görse, kadın inandıramaz da bunlar dolandırıcı yalan diye. Çeker vurur adam. İyice yoldan çıktılar.

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Gördüm o mesajı bana da atmışlardı. Evli birinin karısına bu mesajı atsalar denk gelse kocası görse, kadın inandıramaz da bunlar dolandırıcı yalan diye. Çeker vurur adam. İyice yoldan çıktılar.
Artık bu kadar düştüler bu dolandiricilar bide bayanlar da var bu işin içinde vay ne haldeyiz

Oli983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,711
1,353
113
Dnc hukuk bürosu çıktı şimdi bi bitmediler aq

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
565
410
63
Çok oynayan var ki fabrikada molaya bi çıkıyorum en az 30-40 kişi slot çeviriyor inanılmaz yayıldı bu Sweet gates çıktıktan sonra millet deli gibi oynuyor
Geçen Süleyman soylu nun miting sırasında slot oynadığını gördüm big win yaptı adam helal olsun ama parasını vermemiş site
O da İçişleri bakanı olduğu için
Bütün polis teşkilatını göndermiş yakalamış helal olsun büyük adam

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,599
2,940
113
Bunlara para veren var mi amk ya

erdalermis14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,002
30
48
bi keresinde arayan kadın ağzından kaçırdı grandbetting sitesinde üyeliğiniz var filan.. bunlar grandbetingin çalışanları. almışlar datayı milleti arayıp 3-5 ne koparırlarsa verin dosyanızı kapatalım diye kandırmaya çalışıyolar. grandbetingin müşteri temsilcisine sordum kabul etti direk engelleyin onlarla muhattap olmayın dedi.

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,991
113
Dincgrup , Ozyagmur ve Yeni Marmara hukuk burosu diye mesaj atıp arayanlara uçsuz bucaksız sövün.Hem de öyle böyle değil, paketi açılmamış, gün yüzü görmemiş olsun.