Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şehit Suriyeli Küçük Çocuğun Yıkanması

KabaAdam34

→ Hukuk Bilgini • Kişisel Gelişim Yazarı ←
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
223
84
43
Öncelikle ne diyeceğimi hiç bilemiyorum. Kelimeler kiyafetsiz kaldı videoyu izledikten sonra soruyorum kendime insanlar canıyla kanıyla bir yerlerde yaşam mücadelesinde can verirken biz gerçekten ne yapıyoruz?

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Öncelikle ne diyeceğimi hiç bilemiyorum. Kelimeler kiyafetsiz kaldı videoyu izledikten sonra soruyorum kendime insanlar canıyla kanıyla bir yerlerde yaşam mücadelesinde can verirken biz gerçekten ne yapıyoruz?

Allah bizleri afetsin

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
Ah be dostum keşke izlemeseydim ne diyelim ne edelim bilemedim off off

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Allah bu zulme sessiz kalanlari bu zulmü yapanları kahrı perişan eylesin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,015
44,374
113

Kardeşim hangi akla hizmet şunu paylastinki ben icerik nedir diye meraktan izledim.cok moral bozucu bir durum.allah mekanını cennet etsin.ama seni şiddetle kınıyorum yaptığın aklı basinda insanın yapacagi paylaşım değil tekrar tekrar kınıyorum seni!!!

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Dua edelim dicemde, Allah dualari duymuyor artik reis.

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Dostum tövbesi kalmadi bu işin.50yildir filistine dua ediyoz 8 yildir bunlara dua ediyoruz. Islamin ordusu gelecek diye idye kendimizi kandiriyoruz. Adamlar katlediyor. Hicbisey degismiyor. Inancimi kaybetmeye basladm.
Mesela filistine dua ediyoruz . Diyoruz ki Allah yardimcilari olsun. 50 60yildir bu duayi yapiyoz. 50 60yildir degisen ne vardir dost. Hicbisey degismiyor. Halen katliam Muhammed'in ordusu gelecek diye kendilerini kandiriyor filistinlilerde kimsenin geldigi yok. Adi israil coluk cocik dinlemeden katlediyor

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,792
76,254
113
Dostum tövbesi kalmadi bu işin.50yildir filistine dua ediyoz 8 yildir bunlara dua ediyoruz. Islamin ordusu gelecek diye idye kendimizi kandiriyoruz. Adamlar katlediyor. Hicbisey degismiyor. Inancimi kaybetmeye basladm.
Mesela filistine dua ediyoruz . Diyoruz ki Allah yardimcilari olsun. 50 60yildir bu duayi yapiyoz. 50 60yildir degisen ne vardir dost. Hicbisey degismiyor. Halen katliam Muhammed'in ordusu gelecek diye kendilerini kandiriyor filistinlilerde kimsenin geldigi yok. Adi israil coluk cocik dinlemeden katlediyor
her dua kabul olsa dunya da ıyıyle kotu arasında fark kalır mı dostum buyuk gunahların cezasını Allah ahirete bırakıyor burda en fazla cekecegı acı 1 2 dk olur öyle düşünme sen boşver kendını gunaha sokarsın sadece zaten tonla var hepımızde

lablece

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
58
23
8
İnsanin psikolojisini bozar bu tarz videolar bunlari dunya liderleri izlemeli bizler degil