Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sen Allah'ın Bir Lütfusun

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Şampiyonluk modunu açmış musleradan daha tehlikelisi yok cidden bu adam bu yaşa geldi hayla daha formunda buffonun rekorunu kıracak bu gidişle birde isabetli başlangıçlar yapabilse gerçekten mükemmel bir kaleci tebrik ederim diğer transferleri felan geç bu senenin en iyi transferi Muslera olacak gibi Efsane Geri Döndü

Ekli dosyalar

Asci55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
8,799
8,368
113
Şampiyonluk modunu açmış musleradan daha tehlikelisi yok cidden bu adam bu yaşa geldi hayla daha formunda buffonun rekorunu kıracak bu gidişle birde isabetli başlangıçlar yapabilse gerçekten mükemmel bir kaleci tebrik ederim diğer transferleri felan geç bu senenin en iyi transferi Muslera olacak gibi Efsane Geri Döndü
Marcao nun gidişi en buyuk sorun takımda. onun yerı doldurulamadı görunun o ki doldurulamıcak da eger stopere saglam bir adam alınmazsa muslera nın da yapabılcegı bişe kalmıcak gibi

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Marcao nun gidişi en buyuk sorun takımda. onun yerı doldurulamadı görunun o ki doldurulamıcak da eger stopere saglam bir adam alınmazsa muslera nın da yapabılcegı bişe kalmıcak gibi
Avrupa yok diye bence bu seneyi böyle idare edicez gibi yada sürpriz bir isim gelebilir ben iki ihtamalle bakıyorum Avrupa yok diye yada bekletiliyor bir iki hafta içinde birşeyler olabilir bu maçtan sonra Okan hoca rapor verir gibi

Asci55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
8,799
8,368
113
Bu hafta 21 k gitti.

Eger o 21k simdi kasada olsaydi

Galatasarayin Yenerine Atardim. O kadar Garanti goruyorum. Ve para olmadigi icinde atamiyorum ya kesin Galatasaray alacak maci. O kadar net konusuyorumm...
Bu futbol la mı ?