Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sessizlik

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,775
3,035
113
Evet Dostlar bu kardeşiniz gidiyoreee
Askerlik geldi yarın buralardan çok uzaklara gidicem 6 ay sonra gelirim valla iyi insanlarla tanıştım kötülerine denk gelmedik alla şükür
Bugün forum da son online oluşum yaş (21)
@Shellac
@Daimon geldiğim de vip üyelik isterim
Herkes hakkını helal etsin
Ae
Hayırlı tezkereler dost şimdiden

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,484
4,225
113
Dikkat etcez ozaman eniste

Suskun1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,849
3,311
113
Askerlik yaptığını anlamadan tam askerlik havasına girecekken askerlik biter hayırlısı ile git gel inşallah.

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,888
24,137
113
Evet Dostlar bu kardeşiniz gidiyoreee
Askerlik geldi yarın buralardan çok uzaklara gidicem 6 ay sonra gelirim valla iyi insanlarla tanıştım kötülerine denk gelmedik alla şükür
Bugün forum da son online oluşum yaş (21)
@Shellac
@Daimon geldiğim de vip üyelik isterim
Herkes hakkını helal etsin
Ae
Helal olsun dost sende helal et ..telefon sokarsin sonradan cok ayri kalmayiz :) hayirli teskereleler simdiden

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,020
8,388
113
Hayırlı tezkereler olsun şimdiden bu devlet yol parası veriyordu devam ediyor mu attın mı yoksa onu da kumara :)

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,484
4,225
113
Hayırlı tezkereler olsun şimdiden bu devlet yol parası veriyordu devam ediyor mu attın mı yoksa onu da kumara :)
Valla 200 300 veriyomusda ben daha sevk kağıdını çıkarmadim 1 hafta oldu bugun gidip onu çıkarcam sevk kagidini ptt ye filan veriyon bi ton is almam galiba