Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sessizlik

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Evet Dostlar bu kardeşiniz gidiyoreee
Askerlik geldi yarın buralardan çok uzaklara gidicem 6 ay sonra gelirim valla iyi insanlarla tanıştım kötülerine denk gelmedik alla şükür
Bugün forum da son online oluşum yaş (21)
@Shellac
@Daimon geldiğim de vip üyelik isterim
Herkes hakkını helal etsin
Ae
Bir zamanlar bizde askerdik vay canına 10 yıl olmuş, askerlik o zaman eziyet gibi geliyordu şimdi düsünüyorum ne güzel seymis yiyip içip yatiyorsun ekmek elden su gölden,asteğmen maaşı da çok iyiydi o günün şartlarında.Askerlik tam yan gelip yatacak yer.Bu er olarak yapanlar için geçerli olmayabilir.😀

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,484
4,225
113
Bir zamanlar bizde askerdik vay canına 10 yıl olmuş, askerlik o zaman eziyet gibi geliyordu şimdi düsünüyorum ne güzel seymis yiyip içip yatiyorsun ekmek elden su gölden,asteğmen maaşı da çok iyiydi o günün şartlarında.Askerlik tam yan gelip yatacak yer.Bu er olarak yapanlar için geçerli olmayabilir.😀
Ins dost

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Hayırlısıyla git gel dostum bizde gidicez kasımda inşallah her şey gönlünce olur

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Merhaba dostlar, youwinde daha önce para deve katarıyla geliyordu... Ne oldu faytona geçtiler mi ? Bilgisi olan

TanerA

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
670
287
63
Hayırlı tezkereler Allah nasip ederse 2 3 ay içinde de ben gitmeyi düşünüyorum