Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sevdiğinize 2'nci Şansı Verir Misiniz

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Herkese selamlar dostlar.Başlık ilgimi çekti düşüncelerimi aktarayım istedim.Öncelikle açılan başlık çok zıt kutuplar.Sevdiğin ve şans vermek diye bir kavram olamaz.İnsan gerçekten seviyor ve karşısındakine aşık ise 2.şansı vermek gibi bir kavramı zaten düşünemez otomatik olarak tekrar ilişkisine başlar.Bu soru şu şekilde değiştirilebilir.2.şansı versem gerçekten sevebilir miyim diye.Emin ol gerçek anlamda sevsen bu konuyu açmazdın bile güzel dostum :) Bir insan gerçek anlamda karşısındakini seviyorsa,aşıksa geriye kalan tüm meseleler teferruattır.Olabilecek en baba olay gurur yapmak olur fakat emin olun ki dostlar harbiden seven adam gururda yapmaz.Karşındaki kişi helal süt emmişse değerli bir insansa kaybetmemek için yapın dostlar elinizden geleni.Yaptığınızda kaybedecek hiçbir şeyiniz olmaz fakat yapmazsanız ileride ulan keşke o gün o mesajı atsaydım keşke şunu yapsaydım diye kendinizi yersiniz.İşte o zamanda iş işten geçer.Bu yüzden her şey zamanında güzeldir dostlar.Seviyorsanız fırsatınızda varsa elinizden ne geliyorsa yapın korkmayın sonunu düşünmeyin :)

Muslera27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,684
4,443
113
Herkese selamlar dostlar.Başlık ilgimi çekti düşüncelerimi aktarayım istedim.Öncelikle açılan başlık çok zıt kutuplar.Sevdiğin ve şans vermek diye bir kavram olamaz.İnsan gerçekten seviyor ve karşısındakine aşık ise 2.şansı vermek gibi bir kavramı zaten düşünemez otomatik olarak tekrar ilişkisine başlar.Bu soru şu şekilde değiştirilebilir.2.şansı versem gerçekten sevebilir miyim diye.Emin ol gerçek anlamda sevsen bu konuyu açmazdın bile güzel dostum :) Bir insan gerçek anlamda karşısındakini seviyorsa,aşıksa geriye kalan tüm meseleler teferruattır.Olabilecek en baba olay gurur yapmak olur fakat emin olun ki dostlar harbiden seven adam gururda yapmaz.Karşındaki kişi helal süt emmişse değerli bir insansa kaybetmemek için yapın dostlar elinizden geleni.Yaptığınızda kaybedecek hiçbir şeyiniz olmaz fakat yapmazsanız ileride ulan keşke o gün o mesajı atsaydım keşke şunu yapsaydım diye kendinizi yersiniz.İşte o zamanda iş işten geçer.Bu yüzden her şey zamanında güzeldir dostlar.Seviyorsanız fırsatınızda varsa elinizden ne geliyorsa yapın korkmayın sonunu düşünmeyin :)

Güzel tavsiyen için teşekkür ederim kardeşim ama 2 sandı verip aynısını tekrar yaparsa diye bir soru sorayim sana bende:)

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,861
50,603
113
Koskoca muslera başka kızmı kalmadı

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
bu hayatin altin kurali vardir seni seveni bulursan sakin kacirma bu devirde soyle bir mesaj aliyorsan ya cok paran var yada kiz asik

fbulut81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
323
606
93
İnsanlar hatalarından ders çıkarabilen canlılardır. Tüm ilahi dinler affetme üzerine ayetlerle doluyken bu kadar kibirli olmak doğru değil.

sfenks47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
965
345
63
Verme ikinci şansı sen kaybedersin kardeş

Furk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,204
2,551
113
Valla kızlarla ugrasmak zor iki haftadır böyle trip yiyorum kafam bozuk olunca kuponda tutturamıyorum hem parasız hem moral bozuk geziorum evde bir daha :)
bu olayi bende yaşıyorum aga bazenleri kizlari anlamak inan cok zor kiz arkadaşım var eminim ki hepinizin ki oyledir dengesiz oluyorlar ya kızlar :)

kbr1477

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
277
182
43
ne bir sevenim var ne seven bir kalbim