Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti sezgin000 / Günün Kuponu

sezgin000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
324
914
93
Herkesin kullanıcı adını kağıda yazıp kura ile rastgele çekip acicam ( kesinlikle şansa bırakıcam hile hurda yok bana güvenin ) resim de Atıcam buraya

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Laa parası olan sanki elinde sihirli değnek taşıyor katılmıyorum senin çekilişine parayla adam olucağını sanıyor
Herkesin kullanıcı adını kağıda yazıp kura ile rastgele çekip acicam ( kesinlikle şansa bırakıcam hile hurda yok bana güvenin ) resim de Atıcam buraya
Kardeş sen git kumda oyna senin çekilişine katılmıyorum adaletinden şüphe ettiğim kişinin karakterinden de şüphe ederim.Hadi sana iyi sırıtmalar😉

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,726
44,730
113
Laa parası olan sanki elinde sihirli değnek taşıyor katılmıyorum senin çekilişine parayla adam olucağını sanıyor
Kardeş sen git kumda oyna senin çekilişine katılmıyorum adaletinden şüphe ettiğim kişinin karakterinden de şüphe ederim.Hadi sana iyi sırıtmalar😉
Bro cekilis kurallaeini gecen admin atmisti sana.senin cekilis yapma sansin yok adminler yapiyor cekilisi.kendin yaparsan ban yersin

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Bol şanslar reis