Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling sezgin000 / Kasa 2000 Hedef 20000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ssn34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,618
1,224
113
Bol şans dost şans seninle olsun umarım hedefe ulaşırsın

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
Çok sürmez de söyle bir söz var Hızlı giden atın Bku seyrek düşermiş 😅
O acidan demedim ben takip edicek adam nasil takip etsin bu rolllingi ilk kuponun 2 oran ve kuponun baslamasi ile sonuclanmasi nerdeyse 10 saat senin roll kavramin biraz farkli burda rollingler 1 2 saat icinde bitiyor genelde.senin niyet hep banko oynayip 20kyi gormek ama o sekilde deneyenler cokdu artik talibi yok yeni talipli sensin ama bu oyunda banko diye bisey yok bu sene ajax maci vardi 0.5 alta iddia bile 45 oran vermisti mac 0.0 bitti illegalde en kotu 70 orandir o mac.risk almazsan viski icemezsin bro bu sekil isin zor 0,5 ust verdigin macda gol olmayinca burda cildirma modunu acmamani diler bol sans derim umarim sonu won olur ama bu oranlarla isin hem zor hem uzun.neyse sen bildigini oyna tabiki.bana cok tuhaf geliyor oyle 1.10 1.15e oynayanlar

sezgin000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
324
914
93
O acidan demedim ben takip edicek adam nasil takip etsin bu rolllingi ilk kuponun 2 oran ve kuponun baslamasi ile sonuclanmasi nerdeyse 10 saat senin roll kavramin biraz farkli burda rollingler 1 2 saat icinde bitiyor genelde.senin niyet hep banko oynayip 20kyi gormek ama o sekilde deneyenler cokdu artik talibi yok yeni talipli sensin ama bu oyunda banko diye bisey yok bu sene ajax maci vardi 0.5 alta iddia bile 45 oran vermisti mac 0.0 bitti illegalde en kotu 70 orandir o mac.risk almazsan viski icemezsin bro bu sekil isin zor 0,5 ust verdigin macda gol olmayinca burda cildirma modunu acmamani diler bol sans derim umarim sonu won olur ama bu oranlarla isin hem zor hem uzun.neyse sen bildigini oyna tabiki.bana cok tuhaf geliyor oyle 1.10 1.15e oynayanlar
KISITLI BÜLTENDE BU ORANLARI BULABİLDİM. AYRICA TAKİP ETMEK ZORUNDA DEĞİL HERKES YANİ BEN MECBUR KILMIYORUM.
ZAR ATIP YA TUTARSA 1-2 SAAT İCİNDE BANA GÖRE DEGİL YANİ SAOL YİNEDE

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,906
3,240
113
+1 hem fikirim

sezgin000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
324
914
93
MİLLET NEDEN PARASIZ ANLIYORUM ARTIK
( SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI )

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,906
3,240
113
MİLLET NEDEN PARASIZ ANLIYORUM ARTIK
( SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI )
Biz senin için söylüyoruz başkan yanlış anlama düşük oran oynuyon banko saniyon ama banko diye bir şey yok ben 1.05 1.10 oranlarda yatmisimdir ve hayatıma bir prensip koydum artık 1.50 düşük oran oynamıyorum 3 maç koyacağını tek maç 1.85 oynayıp atsaydin daha mantıklı diyoruz 3 maç ne kadar oran düşük olsada riskli her zaman onu diyoruz sen bizi yanlış anlıyon

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,350
1,319
113
Evet gilvicenteye kalmis dakka 20 :) insallah tez zamanda atar da gelir

sezgin000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
324
914
93
Biz senin için söylüyoruz başkan yanlış anlama düşük oran oynuyon banko saniyon ama banko diye bir şey yok ben 1.05 1.10 oranlarda yatmisimdir ve hayatıma bir prensip koydum artık 1.50 düşük oran oynamıyorum 3 maç koyacağını tek maç 1.85 oynayıp atsaydin daha mantıklı diyoruz 3 maç ne kadar oran düşük olsada riskli her zaman onu diyoruz sen bizi yanlış anlıyon
Allah seni inandırsın oranlarına bakmadan seçtim bu 3 macı sonradan oynarken gördüm benim oran takıntım yok. Bilgine tecrübeme göre oynadım

cecoman

Hayallerimi uçurtma yapmıştm onunda ipini kestiler
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,991
8,904
113
Tebrikler gelmiş kupon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...