Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin seznaz01 / 4 Şanslı Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
250
Kupon Oranı
6

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,492
4,786
113
Açıklama yapıyorum beyler ntvsporbet iki şans çarkı hakkım varmış girdim öylesine boş cikacak diye iki adet 396 bonus çıktı 25 katı cebrimli birini çevirdim 800 çektim dağıttım bana 300 kaldı jorkuyorum buda elimden gidecek diye :) cümleten iyi geceler
Sen boşuna pugbde de değilsin burdada yoktun belliydi biyerlere kaybolduğun ahaahahha

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,455
16,825
113
@Federal42 bnm konu actgm gün 1.9k lik kupon yapmisn yttktn sonra konuya atyrsn utanmdn surada actgm konuda bnide seç dyrsn oğlum yüzünüzü nereye koyuyrsnz siz

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,676
64,408
113
Beyler konu amacını aşmasın..

ARGO YASAK..
FORUMUN HUZURUNU BOZMAK YASAK..

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,834
10,435
113
Dün kuponu fark ettiniz mi bilmiyorum takip dahi etmeden çıktım isim çıktı arkamdan atıp tutanları da iyi okudum.o atıp tutanlar da az gurur haysiyet varsa şimdi yazsın ben ne zaman konu acipta hakkı olan adama para yollamadim bu güne kadar o kadar karaktersiz gördüm o yorumları bana para için yazan aşağılık insanlar kadar aşağılıgini görmedim aq alayinizin parası var bir gün olsun böyle etkinlik actinizmi hep tek yediniz bende kimsenin parasi kalmaz işteyim eve geçince halledeceğim ama o yorumları yazanların alayının anasını sikim alın size hakettiğiniz değer bu kadar oruspu çocuğu olunmaz
Sana kimse burda küfür etmismi etmemiş,burasi bir forum sayfasi herkes yorumunuda yazar birakip gitmissin dogrudur isin vardir yoktur ki bence yoktur senin ne bok oldugunu su kufurlerden sonra daha iyi tanimistir insanlar sen burda kimin ailesine annesine küfür ediyorsun acaba saNa bu hakki kim veriyor hayirdir sana? Genel.olarak soruyorum milleti ailesine sovmek bu kadar kolaymi devlet büyükleri tanidigi olan dalllama

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,676
64,408
113
Konu Amacını Aştığın İçin KONU KİLİT. 🔐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...