Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı seznaz01 / Çalışıyorum Kısmetse Olur Kuponu

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,234
44,495
113
O şekilde sıkıntı çıkaracak bir arkadaş olduğunu düşünmüyorum gelir müsait deyildir
Abi benim cok muhabbetim yok ama allah suanki fikrimi biliyor sizden saklamanin anlami yok.bnce ne yapcam 22 ile dedi sunu hemen bi yerde katliyim cekiyim milletin 22 sini vereyim dedi ve batti.ama 130 lira bulunmiycak para deil bugun yarin biyerden ayarlar gelir derki; hastahaneye gitmem gerekti acil sarjimda bitti yazamadim.bu kdr basit 😁😁.valla 1 ay falan oluyor cok muhabbetimin olmadigi birinin paparasi yokmus sitede sadece papara ile cekim kabul ediyormus adam benim hesabi istedi verdim bilgileri 1800 falandi galiba gecmis gun hatirlamiyorum geldi cekim gonderdim kendisine.he illa kim diye merak ediyorsaniz isleminde ss ini atarim arkadasida etiketlerim.ama site nasil bana yolladi parayi hala anlamis degilim 😁😁 simdi ben o parayi alip ortadan kaybolabilirdim ama ne gerek varki surda iyi bi aile ortamimiz var yemin ederim ekmek param olmadigi zamanlar oldu ve burdan arkadaslardan aldigim oldu yeri geldi bende sigara parami bolustum.bu ortami 10kya degismem 20 k ya dusunurum ama 😁😁 ensty adina uzgunum.

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,249
16,759
113
Beyler bundan sonra olurda sans gulerse sahsen Bn yollycgm. Ha belki başına bir şey geldi onu bilemem ama bu şekilde beklemeniz için Bn yollycgm

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,108
431
83
Abi benim cok muhabbetim yok ama allah suanki fikrimi biliyor sizden saklamanin anlami yok.bnce ne yapcam 22 ile dedi sunu hemne bi yerde katliyim cekiyim milletin 22 sini vereyim dedi ve batti.ama 130 lira bulunmiycak para deil bugun yarin biyerden ayarlar gelir derki; hastahaneye gitmem gerekti acil sarjimda bitti yazamadim.bu kdr basit 😁😁.valla 1 ay falan oluyor cok muhabbetimin olmadigi birinin paparasi yokmus sitede sadece papara ile cekim kabul ediyormus adam benim hesabi istedi verdim bilgileri 1800 falandi galiba gecmis gun hatirlamiyorum geldi cekim gonderdim kendisine.he illa kim diye merak ediyorsaniz isleminde ss ini atarim arkadasida etiketlerim.ama site nasil bana yolladi parayi hala anlamis degilim 😁😁 simdi ben o parayi alip ortadan kaybolabilirdim ama ne gerek varki surda iyi bi aile ortamimiz var yemin ederim ekmek param olmadigi zamanlar oldu ve burdan arkadaslardan aldigim oldu yeri geldi bende sigara parami bolustum.bu ortami 10kya degismem 20 k ya dusunurum ama 😁😁 ensty adina uzgunum.
Helal olsun be abı süpersin adamsın valla

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,259
4,097
113
Üzüldüm ben gelir diye düşündüm ama her daim paramız olmuyor ama böyle şeyler iyi değil ben 1 2 defa ilk başlarda iyi kazanan arkadaşlardan dm rica ettim yalan yok gönderdiler burda enginbakan diye kullanıcı vardı bana paparada 500 attı yallan yok korkudan onun istediği hesaba attım böyle şeyler güzel değil ama bir gerçek bu zamanda babanada güvenmeyeceksin üzüldüm arkadasa

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Üzüldüm ben gelir diye düşündüm ama her daim paramız olmuyor ama böyle şeyler iyi değil ben 1 2 defa ilk başlarda iyi kazanan arkadaşlardan dm rica ettim yalan yok gönderdiler burda enginbakan diye kullanıcı vardı bana paparada 500 attı yallan yok korkudan onun istediği hesaba attım böyle şeyler güzel değil ama bir gerçek bu zamanda babanada güvenmeyeceksin üzüldüm arkadasa
Bana 100 tl lazım kimse atmıyor ama dost

• Haha
Tepkiler: BJK

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,249
16,759
113
Abi benim cok muhabbetim yok ama allah suanki fikrimi biliyor sizden saklamanin anlami yok.bnce ne yapcam 22 ile dedi sunu hemen bi yerde katliyim cekiyim milletin 22 sini vereyim dedi ve batti.ama 130 lira bulunmiycak para deil bugun yarin biyerden ayarlar gelir derki; hastahaneye gitmem gerekti acil sarjimda bitti yazamadim.bu kdr basit 😁😁.valla 1 ay falan oluyor cok muhabbetimin olmadigi birinin paparasi yokmus sitede sadece papara ile cekim kabul ediyormus adam benim hesabi istedi verdim bilgileri 1800 falandi galiba gecmis gun hatirlamiyorum geldi cekim gonderdim kendisine.he illa kim diye merak ediyorsaniz isleminde ss ini atarim arkadasida etiketlerim.ama site nasil bana yolladi parayi hala anlamis degilim 😁😁 simdi ben o parayi alip ortadan kaybolabilirdim ama ne gerek varki surda iyi bi aile ortamimiz var yemin ederim ekmek param olmadigi zamanlar oldu ve burdan arkadaslardan aldigim oldu yeri geldi bende sigara parami bolustum.bu ortami 10kya degismem 20 k ya dusunurum ama 😁😁 ensty adina uzgunum.
Seninle iyi başlamadık reis ama hatta sni engellmştm herkötü şeyden guzel şeyler doğar bu başlngcmız olsun

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,234
44,495
113
Seninle iyi başlamadık reis ama hatta sni engellmştm herkötü şeyden guzel şeyler doğar bu başlngcmız olsun
Seninle bi problem yasadigimizi hatirliyorum ama ne oldugunu hatirlamiyordum ben kin gütmem kafayada takmam boyle seyleri sonucta ayni evin icinde yasayan ayni ortamlarda bulunan insanlar degiliz mevzu basitti ne oldugunu hatirladim surda 10 kisiye sorsak konu buyutulcek konu degil der ama sen gergindin sanirim konu buyumustu ve muhattaplik bitmisti.ama bak tekrar baslamiycak boyutada gelmemis.

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,421
8,683
113
Dost düşüncene saygı duyuyorum ben sadece o arkadaşa ve hicbir arkadaşıma bu tarz şeyleri yakıştıramıyorum o sebebden biraz zaman diyorum

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,249
16,759
113
Seninle bi problem yasadigimizi hatirliyorum ama ne oldugunu hatirlamiyordum ben kin gütmem kafayada takmam boyle seyleri sonucta ayni evin icinde yasayan ayni ortamlarda bulunan insanlar degiliz mevzu basitti ne oldugunu hatirladim surda 10 kisiye sorsak konu buyutulcek konu degil der ama sen gergindin sanirim konu buyumustu ve muhattaplik bitmisti.ama bak tekrar baslamiycak boyutada gelmemis.
Yine kupon muhbbtydi nyse boşver uzatmaya degmez reis