Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Shellac / 102 Oranlık Kuponum

Kupon Miktarı
20
Kupon Oranı
102.858

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Benimde 5 kupon tekten gitmiş hepside italya

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Ben demiştim demeyi hiç sevmem ama ilk yorumumda da demiştim laziodan patlama ihtimali çok yüksek diye çok yazık oldu

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,555
150,814
113
Ben demiştim demeyi hiç sevmem ama ilk yorumumda da demiştim laziodan patlama ihtimali çok yüksek diye çok yazık oldu
üst sıralar kısıştı 2 3 maçtır kaybediyorsun bu maçı da yenemeyeceksen nasıl ilerleyeceksin düşünerekten yener dedik ama gol dahi çıkmadı :(

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
atalantaya yenildikten sonra adi takım ligi bıraktı 3 üncülüğe düştü napoli roma puan olarak geride yoksa buu futbolla 4 üncü olamaz ben 50tl oynadım arsenal lazio young boys şans olmadı arada bir tutsa insanı bu kadar etkilemez ama sürekli tek maçla yatinca insanın keyfi,zevki hiç birşey kalmıyor umarım şansın döner kardeşim

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,555
150,814
113
Anlaşmalı bence hepsini izledim ama en büyük patlatmayi Lazio yaptı sen hep böyle yaklaşıyorsun dostum elbet birgün sağlam vuracağız
onun için böyle ufak ufak 20 30 50 basıyorum şans döndüğü zaman 200 300 basmaya başladığımız zaman olacak diyorum bakalım dost 🙂

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,555
150,814
113
atalantaya yenildikten sonra adi takım ligi bıraktı 3 üncülüğe düştü napoli roma puan olarak geride yoksa buu futbolla 4 üncü olamaz ben 50tl oynadım arsenal lazio young boys şans olmadı arada bir tutsa insanı bu kadar etkilemez ama sürekli tek maçla yatinca insanın keyfi,zevki hiç birşey kalmıyor umarım şansın döner kardeşim
3 gündür üst üste dost penaltılardan yatıyordum bu seferde lazio sağ olsun :(

taylorgang

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,712
2,047
113
Geçmiş olsun ah Lazio ah oynamayız 3 atar oynarız yenilir berabere kalır

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
onun için böyle ufak ufak 20 30 50 basıyorum şans döndüğü zaman 200 300 basmaya başladığımız zaman olacak diyorum bakalım dost 🙂
Ama analizlerini gercekten çok beğeniyorum foruma girince direkt senin kupona bakıp birşeyler yapmaya çalışıyorum bugün sayende 2 gün zararını aldım yarın tekrar bu şekilde vurursam büyük bı çekiliş yapacagim

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
3 gündür üst üste dost penaltılardan yatıyordum bu seferde lazio sağ olsun :(
iddaa aristatistikleri degil düşen oranları yakalamak fırsat kollamak bunun çok ötesinde bugün kore liginde 5 tane maç sıfır bitti çok acayip şeyler oluyor gittikçe iddaa tutturmak imkansız hale geldi :(

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,555
150,814
113
Ama analizlerini gercekten çok beğeniyorum foruma girince direkt senin kupona bakıp birşeyler yapmaya çalışıyorum bugün sayende 2 gün zararını aldım yarın tekrar bu şekilde vurursam büyük bı çekiliş yapacagim
senin kazanmana sevindim dost en azından böyle olunca ben daha çok sevinirim 🙂

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,047
44,105
113