Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Shellac / 22 Oranlık Kuponum

Kupon Miktarı
100
Kupon Oranı
22

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
528
93
güzel kupon yapmışsın bayern münihmaçın geldi kardeşim tebrikler lyon maçınında lyonun rakibine oranla daha tecrübeli kadrosu var özellikle lyon un 13 yıldır şampiyonluk hasretivar 6 yıl üst üsteşampon olup rekor kıran Lyon takımının 13 yıldır şampiyonluk hasretine busene ulaşma ihtimali var psg nin buyıl şampiyon olamıcanı düşünüyorum favorim fransa da Lyon nice takımıda çok genç vetecrübesizbir takım buyıl kadrolarını komple yenilediler çok büyük süpriz olmazsa lyonun nice engelini geçeceğini düşünüyorum umarım karşılıklı goller olur kardeşim kuponunun tutma ihtimali yüksek bol şanslar

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,353
150,484
113
güzel kupon yapmışsın bayern münihmaçın geldi kardeşim tebrikler lyon maçınında lyonun rakibine oranla daha tecrübeli kadrosu var özellikle lyon un 13 yıldır şampiyonluk hasretivar 6 yıl üst üsteşampon olup rekor kıran Lyon takımının 13 yıldır şampiyonluk hasretine busene ulaşma ihtimali var psg nin buyıl şampiyon olamıcanı düşünüyorum favorim fransa da Lyon nice takımıda çok genç vetecrübesizbir takım buyıl kadrolarını komple yenilediler çok büyük süpriz olmazsa lyonun nice engelini geçeceğini düşünüyorum umarım karşılıklı goller olur kardeşim kuponunun tutma ihtimali yüksek bol şanslar
teşekkürler dost bakalım şans yanımızda olursa bir şekilde gelir maçlar başladı :)

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
Juve 1

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
çay olsa da içsek sıcak sıcak vişne yaramıyor bu aralar çaya geçicem :)
Valla günde 5 demlik iciyom bi faydasini gormedim saçları uzatmistim 8 aydir kesmedim dün 0ladim kafam rahat ne güzel seymis dost ya kel olmak😁

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
Juve 2