Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Shellac / 30 Oran Tek Maç Kayıp

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,211
44,341
113

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,978
151,399
113
Bu konuda haklisin beddua edince beddua etme diyorsun adminim bugun sinir krizi gecirdim.tek goldeb yatarak isin ilginci 1.20 lik.mactan yattim 😀
dost Oranlar tamamen aldatmaca
milan 3.20 oran favori roma
trabzon favoriydi fenerin eksiği var diye 2.66 oran açılmış
onun için işin sırrı analiz maç takipleri ve çıkabilecek sonuç
ondan sonra güzel analiz sonucu ortaya güzel bir kombin çıkarırsın ama gelmez... Neden: çünkü ondan sonra şansa kalıyor işimiz ve bize şans uğramıyor :(

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
dost Oranlar tamamen aldatmaca
milan 3.20 oran favori roma
trabzon favoriydi fenerin eksiği var diye 2.66 oran açılmış
onun için işin sırrı analiz maç takipleri ve çıkabilecek sonuç
ondan sonra güzel analiz sonucu ortaya güzel bir kombin çıkarırsın ama gelmez... Neden: çünkü ondan sonra şansa kalıyor işimiz ve bize şans uğramıyor :(
Şans nerde biz nerde başkan, cami avlusundan geçerken havadaki güvercinler yönünü değiştiriyo yanlışlıkla pislemeyelim de bu gudubete bişey çıkmasın diye :)

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
Şans nerde biz nerde başkan, cami avlusundan geçerken havadaki güvercinler yönünü değiştiriyo yanlışlıkla pislemeyelim de bu gudubete bişey çıkmasın diye :)
Sans hicbirimizde yok abi ya 10 verip 1 alan kendini sansli sanıyor işte bu devran böyle gider kazanmak mumkun değil sinir stres saglimiz da gidiyor

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Sans hicbirimizde yok abi ya 10 verip 1 alan kendini sansli sanıyor işte bu devran böyle gider kazanmak mumkun değil sinir stres saglimiz da gidiyor
Valla en doğrusunu dedin erhanım bunun en büyük zararı sağlığa.Önce parayla ,sonra sevdiklerinle sınıyor son aşama sağlıkda gidiyor

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Almanya niçin gidiyorsun dost :)
Benim dayı orada varlıklı restorant zincirleri var reis.Birinin başına nasip olursa geçeceğiz oturum izni olarak resmiyette biriyle evlilik göstermem gerekiyordu çok şükür onuda hallettik gibi reis.Devlet 3 aylık turistlik izin veriyor oturum ve çalışma izni için evlilik şart.Orada sağolsun benim dayının bi arkadaşının kızı yardımcı olacak bakalım bi serüvene atılacağız sonu hayrolsun reis 😄

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
Valla en doğrusunu dedin erhanım bunun en büyük zararı sağlığa.Önce parayla ,sonra sevdiklerinle sınıyor son aşama sağlıkda gidiyor
Hep caresizlik işte bi umut onu bunu yaparim diye bekliyoruz hepimiz hesapta 3 kurus olsun gozumuze batıyor aman nasıl kaybetsek diye söyle telefonu alıp tam duvara vurcam sonra vazgeçiyorum:)

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,978
151,399
113
Benim dayı orada varlıklı restorant zincirleri var reis.Birinin başına nasip olursa geçeceğiz oturum izni olarak resmiyette biriyle evlilik göstermem gerekiyordu çok şükür onuda hallettik gibi reis.Devlet 3 aylık turistlik izin veriyor oturum ve çalışma izni için evlilik şart.Orada sağolsun benim dayının bi arkadaşının kızı yardımcı olacak bakalım bi serüvene atılacağız sonu hayrolsun reis 😄
Sevindim adına kesinlikle hayırlısı dost Allah önüne güzel kapılar açsın :)