Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Shellac | 4'Lü Kombine 200 Misli

Kupon Miktarı
200
Kupon Oranı
11

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,788
151,184
113
Bol şans reis
Galatasaray macını bilmem ama fener yenilmez reis
Frankfurt bu sene cok berbat top oynuyor ligde de hiç iç açıcı değil 7 maçtır kazanamıyorlar bence o maç berabere biter ama ben duygusal davranıp fenere oynadım orası ayrı 😁

Bu arada oynadığın 4 maç benim kuponda da var fener macı 152.5 tofas macı 159.5 üst oynadım ben
diğer maçlar değil
fener maçına kalalım
2mizden biri kazansın dost

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
@Shellac bol bol şanslar reis.Diğer maçlarını çaldım oynadım ama cimbomun rakibine oynamaya elim gitmedi onu yazamadım :)

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Nasıl kadro çıkacak acaba ortada Gustavo mhy ileri meyer berisha ozil yapacak diye gördüm bir yerde. Hem zajc hem sosa sakatlanmis orta saha sıkıntı olacak baya. Gustavo Meyer yapsa ileride pelkas ya da enner oynar aslında.
Inşallah ferdi iyilesmistir ama ya en kritik bölge orası şuan

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Nasıl kadro çıkacak acaba ortada Gustavo mhy ileri meyer berisha ozil yapacak diye gördüm bir yerde. Hem zajc hem sosa sakatlanmis orta saha sıkıntı olacak baya. Gustavo Meyer yapsa ileride pelkas ya da enner oynar aslında.
Inşallah ferdi iyilesmistir ama ya en kritik bölge orası şuan
Frankfurt güçlü oyuncuları sattı 4 tane oyuncusu kaldı. Pelkas mesut enner ılerı 3 lü gustavo Meyer orta ikili sağ osayi sol ferdi. Durma göre mesut çıkar enner cıkar Rossi berisha girer. Frankfurt u yenemwzsek zaten hıc oynamasınlar almanya'nın orta sıra takımı. Beşiktaş dortmund a kafa kafaya oynadı ıkıncı yarı. Türk futbolu gelişmesi lazım. Haaland denen karaktersiz Beşiktaş taraftarı çıkarken ıslıklar alaycı bi şekilde güldü. Birbirimizi yemeyi bırakıp futbolu geliştirmeliyiz. Yazık valla ne hallere geldik. İdda bile fenere 4 oran açmış