Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Shellac / 68 Oranlık Tek Maçtan Yatan Kuponum

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Ah be başkan valla benim barca iy1den yatan kuponumdan daha çok üzüldüm geçmiş olsun. Ama atletico da karşıya alınmaz ki yazık olmuş

benzersiz35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
330
83
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm gitti 23.800 tl

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Geçmiş olsun dost 1x yerine ms2 girsen rahat 30k falan alırmışsın

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,351
150,481
113
Ah be başkan valla benim barca iy1den yatan kuponumdan daha çok üzüldüm geçmiş olsun. Ama atletico da karşıya alınmaz ki yazık olmuş
getafe hem favori hemde sürpriz bekliyordum en kötü 1-0 a kadar gider 80 den sonra bir gol yer berabere biter diye düşündüm olmadı dost :(

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
68 orana 350 basıp tekten yatmak mi Allah yazdıysa bozsun

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
20 bin lirayı geçiyor dostum çok geçmiş olsun sen naptın ya. Çok üzüldüm getafeye bugün bende olumlu gözle bakıyordum ilk yarı tek kaleydi bir golü iptal edilmişti olacak iş değil

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,351
150,481
113
20 bin lirayı geçiyor dostum çok geçmiş olsun sen naptın ya. Çok üzüldüm getafeye bugün bende olumlu gözle bakıyordum ilk yarı tek kaleydi bir golü iptal edilmişti olacak iş değil
tam olarak o gol gelseydi işte ozman işler değişirdi maçın gidişatı istediğim yönde ilerlicekti be dost :confused:

Yusufaygn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
747
93
Aslında bütün maçları cok guzel oynamışsın içindeki en mantıklı maçtan gitmiş bugün patlayacak olan maçlardan favorim a.Madrid maçıydı hem deplasmandı ve oranı yüksekti ev çifte şans çok mantıklıydı ama işte bazen olmayınca ne yapsanda olmuyor

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,351
150,481
113
Aslında bütün maçları cok guzel oynamışsın içindeki en mantıklı maçtan gitmiş bugün patlayacak olan maçlardan favorim a.Madrid maçıydı hem deplasmandı ve oranı yüksekti ev çifte şans çok mantıklıydı ama işte bazen olmayınca ne yapsanda olmuyor
kesinlikle dost şansızlık geleceği varsa bile olmayınca olmuyor

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
tam olarak o gol gelseydi işte ozman işler değişirdi maçın gidişatı istediğim yönde ilerlicekti be dost :confused:
bugünü es geçtim ben tamamen çöp maçlar dedim kapattım senin kuponu görsem forumda oynardım ama kesinlikle getafeyi yazardım o maçta yapabilecek en mantıklı seçimi yapmışsın 0-0 bitebilirdi. a.madrid tecrübesine yenik düştü getafe. şöyle bi günden şu kadar maçı bilmek profesyonellik ister

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
sen bi gün bu forumu sağlam sallayacaksında bakalım ne zaman

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,351
150,481
113
bugünü es geçtim ben tamamen çöp maçlar dedim kapattım senin kuponu görsem forumda oynardım ama kesinlikle getafeyi yazardım o maçta yapabilecek en mantıklı seçimi yapmışsın 0-0 bitebilirdi. a.madrid tecrübesine yenik düştü getafe. şöyle bi günden şu kadar maçı bilmek profesyonellik ister
az maç koyup yüksek oran veya çok maç koyup az oranlı oynamak lazım dost bende az oranlı çok maç koyup garantiye kaçmaya çalıştım Madrid'i hesaba katmadan :( dün az maç koyup yüksek oran denedim oda lazio sağ olsun :confused:

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
az maç koyup yüksek oran veya çok maç koyup az oranlı oynamak lazım dost bende az oranlı çok maç koyup garantiye kaçmaya çalıştım Madrid'i hesaba katmadan :( dün az maç koyup yüksek oran denedim oda lazio sağ olsun :confused:
emin ol az maç oynasanda getafe oynanacak bi takımdı bugün bu maç için pişmanlık yaşama tamamen getafenin beceriksizliğiydi. maçı izledim