Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Shellac || BetOnRed | Hoş Geldin Bonusu Çevrim Tamamlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,810
76,289
113
o gün biz kazandık senin kupon kaybetti
şimdi bakiye bitti
tüm sorumlusu sensin İhtiyar
Dost bende gudubetlik başladı 10 15 gündür geçen msl maçları vardı 150 lira attım 3 maç iy kg 2 si biri normal 1 gol yav 02:30 da oynamaya çalıştım kuponu yok etkinlik kilitli diyor msl 10 dk sonra basliyo 02:30 gösteriyorda bir kere böyle başıma geldi tuttu kupon diye inat ettim 12 13 dk sürekli bastım oynasın diye yok oynamiyor ne yaptıysam maçlar başladı dk 3 hala oynamıyor dk 4 te biri 1-0 oldu ana avrat sovdum tabi girdim rulete gitti para sonra baktım 2 si 1-1 biri 1-2 bitmiş iy para istemedi dost istemiyor para bizi

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,633
150,887
113
Dost bende gudubetlik başladı 10 15 gündür geçen msl maçları vardı 150 lira attım 3 maç iy kg 2 si biri normal 1 gol yav 02:30 da oynamaya çalıştım kuponu yok etkinlik kilitli diyor msl 10 dk sonra basliyo 02:30 gösteriyorda bir kere böyle başıma geldi tuttu kupon diye inat ettim 12 13 dk sürekli bastım oynasın diye yok oynamiyor ne yaptıysam maçlar başladı dk 3 hala oynamıyor dk 4 te biri 1-0 oldu ana avrat sovdum tabi girdim rulete gitti para sonra baktım 2 si 1-1 biri 1-2 bitmiş iy para istemedi dost istemiyor para bizi
yok İhtiyar para bizden kaçıyor
dün 2k ile rulete girdim
5 el çevirdim 4600 geldi
4600 gittik gs 2 gol atara girdik kaybettik
bu takıma ne zaman oynasam ya 1 sıfır bitiyor ya yeniliyor
Yani bizim tarafımız da kısmetsizlik var İhtiyar

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
yok İhtiyar para bizden kaçıyor
dün 2k ile rulete girdim
5 el çevirdim 4600 geldi
4600 gittik gs 2 gol atara girdik kaybettik
bu takıma ne zaman oynasam ya 1 sıfır bitiyor ya yeniliyor
Yani bizim tarafımız da kısmetsizlik var İhtiyar
Hiç oynamadık ki dost dün
Adamlar çatır çatır hakettıler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...