Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Shellac / Canlı Kuponlar

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Ayıp ediyorsun vallaha Evo o nasıl bir kelime be :D Eğledindin mi biraz sen onu söyle önemli olan o :D Yemişim kuponunu ama 200 olsak vallahi 100 sana 100 bana alıcaktım nasibimizde yokmuş Antonioya vesselam :D
Senin guzel kalbini biliyorum zaten ama iste benim icime oturuyor sen de benim yerimde olsan senin de icine oturacagini biliyorum cunku

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Sana sozuk olsun ayin 10 unda ayni sekilde ben de sana yaptircam kupon icine oturdu bu
Evo vallahi ayıp ediyorsun bak :) Ben gayet eğlendim buda kazanmaktan önemli sen mükemmel maçlar verdin şansa gelmedi gol iptali vs o yüzden gerçekten ayıp etme güzel eğleniyoruz şurada :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Keske o 47 simdi oksaydi Vilka Real icibden gececek Betis in kirmizi cikacagini nerden bilebilirdik ki yanina da Fiorentina 3,5 ust tadindan yenmez :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Ayni anda bir ligde 2 mac oynuyorsa biri ust oluyirsa digeri de ust digeri alt ise o da alt az once Ispanya da yasadik Valencia ve zlGranada maclarinda Avusturya da Rusya da simdi de bu mac dilayisiyla Valladolid-Levante maci da uste gidecek hemen golker gekecek ikinci yarinin basinda