Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Shellac / Günlerden GalataSaray

Kupon Miktarı
500
Kupon Oranı
2.76

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,338
150,457
113
@Shellac hem kupon ıcın hem gs ıcın tebrıkler dostum.
teşekkürler dost dün dediğim gibi Oranlardan belliydi Gs nin yeneceği dost... Feneri evinde 2 takımın oranları da aynı olur mu gözümde 0 veya Gs vardı 10 maçtır yenilmiyor fener.. yenilme sırası gelmişti.. tek yenecek takımda Gs diydi düşündüğüm gibi de oldu :)

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
@Shellac hem kupon ıcın hem gs ıcın tebrıkler dostum.
Brom benim senin haklı isyanınıda anlıyorum.Türk futbolu adıyla konuşuyorsun ve dediğin çoğu şey doğru.Aynı şekilde Cimbom bugün yenilse bende aynı şeyleri söylerdim.Ama ne yazıkki senelerdir düzen bu şekilde ilerliyor.Düzen ilerliyor fakat Türk futbolu ilerleyemiyor.Bu yüzden tamamiyle kendi ayağımıza sıkıyoruz

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
valla bencede hakemlik hiç bişey yok 2 takımda çok kötü oynadı öyle absürd bi olay da yok maçta

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Brom benim senin haklı isyanınıda anlıyorum.Türk futbolu adıyla konuşuyorsun ve dediğin çoğu şey doğru.Aynı şekilde Cimbom bugün yenilse bende aynı şeyleri söylerdim.Ama ne yazıkki senelerdir düzen bu şekilde ilerliyor.Düzen ilerliyor fakat Türk futbolu ilerleyemiyor.Bu yüzden tamamiyle kendi ayağımıza sıkıyoruz
adam var a gıdıp ıncelemıo dostum ıste en basından planlanmıs lıg.hıcbır ulkede boyle rezıllık yok.turk hakemlerını bak 1 sene dınlendırıcen avrupadan hakem getırıcen bak essek gıbı nasıl adam gıbı mac yonetıyorlar

Berkay26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,392
743
113
Tam bir GS FB maçı futbol olarak bakarsan hiç bişey yok. Hani bir bjk fener yada diğer derbiler gibi görsel tat vermiyor

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
adam var a gıdıp ıncelemıo dostum ıste en basından planlanmıs lıg.hıcbır ulkede boyle rezıllık yok.turk hakemlerını bak 1 sene dınlendırıcen avrupadan hakem getırıcen bak essek gıbı nasıl adam gıbı mac yonetıyorlar
Dilendirsende aynı olurlar dost.Bu düzen hakemle gitmiyor hakemin üst kurumu federasyonla gidiyor.Hakemler bireysel olarak hareket etmiyorlar emir alarak ediyorlar.Özelliklede 4 büyük takım dışında anadolu kulüplerini çatır çatır harcıyorlar.Küçük takımlar olduğu için kimsenin sesi çıkmıyor ama İngiltere Premier liginin en kötü takımını getir Türk liginde şampiyonluğun banko adayı olur.Bizim ligde büyük kulüpler dışına önem yok adalette yok

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Futbolu konusmaya bıle gerek yok.şu macdan zerre zevk aldım dıyen var mı Allah aşkına.sözde dünya derbisi futbol namına zevk yok.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Dilendirsende aynı olurlar dost.Bu düzen hakemle gitmiyor hakemin üst kurumu federasyonla gidiyor.Hakemler bireysel olarak hareket etmiyorlar emir alarak ediyorlar.Özelliklede 4 büyük takım dışında anadolu kulüplerini çatır çatır harcıyorlar.Küçük takımlar olduğu için kimsenin sesi çıkmıyor ama İngiltere Premier liginin en kötü takımını getir Türk liginde şampiyonluğun banko adayı olur.Bizim ligde büyük kulüpler dışına önem yok adalette yok
işte kendi içimizde biribirimizi dürttüğümüz için TÜRK FUTBOLU zerre ilerlemio..Avrupada başarı yok yıllardır sampiyonlar lıgıne gıdecek takım bıle on oleme oynama rıskı var mıllet ılerledıkce bızımkıler gerı sayıyo.lıgde anca bırbırımızı yıyoruz rezıllık dz boyu

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
işte kendi içimizde biribirimizi dürttüğümüz için TÜRK FUTBOLU zerre ilerlemio..Avrupada başarı yok yıllardır sampiyonlar lıgıne gıdecek takım bıle on oleme oynama rıskı var mıllet ılerledıkce bızımkıler gerı sayıyo.lıgde anca bırbırımızı yıyoruz rezıllık dz boyu
Geçen burada bunu dile getirmeye çalıştığımda futbolla alakası olmayan cahil ekip bizim derbilerde sizden üstünlüğümüz var biz sizden kralız şudur budur tatavaya düştü.Elemanlara büyüklüğün avrupaya gitmekle ülke bayrağını sallandırmakla olduğunu anlatmaya çalışsamda kadayı Cimbom derbileriyle bozmuşlar.Bu yüzden nesil olarak çocuklarımıza dostlarımıza ülke takım düşmanlığına değilde avrupa başarılarına odaklandırsak her şey çok daha güzel olur

Pabloescobar

uye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,798
5,493
113
dün volkan ne diyordu mahalleden 11 kişi toplasak yeneriz biz bir daha asla bizi Kadıköy'de yenemicekler diyeli 1 gün oldu hey şanlı Galatasaray

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Hakemi konuşmayı bırakın beyler koyu fenerliyim eğer yeneceksen Galatasarayıda hakemi de yeneceksin beceremediler kötüydük bu maç

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Geçen burada bunu dile getirmeye çalıştığımda futbolla alakası olmayan cahil ekip bizim derbilerde sizden üstünlüğümüz var biz sizden kralız şudur budur tatavaya düştü.Elemanlara büyüklüğün avrupaya gitmekle ülke bayrağını sallandırmakla olduğunu anlatmaya çalışsamda kadayı Cimbom derbileriyle bozmuşlar.Bu yüzden nesil olarak çocuklarımıza dostlarımıza ülke takım düşmanlığına değilde avrupa başarılarına odaklandırsak her şey çok daha güzel olur
Dostum sen Bi o elindeki klavyeyi bırakta arkamızdan atıp tutmayı kes ilk önce. Kaç senedir avrupaya gittiniz ne yaptınız ? 4 lendiniz geri döndünüz bunları mı konuşalım şimdi ? . Bir takımın önü avrupaya gitme konusunda kesiliyorsa eğer nasıl gitmesini bekliyorsun. Kafayı derbilerle bozan biz değiliz sensin heralde biz yenilince tebrik etmesini biliriz bugün leş gibi oynadığımızı da söylüyorum sana..
Bi takımdan daha iyi olduğunu ispatlaman için onu şuana kadar oynanan maçlarda o takımdan daha üstün olman lazım bunu diğer konuşmamızda da söyledim sana

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Dostum sen Bi o elindeki klavyeyi bırakta arkamızdan atıp tutmayı kes ilk önce. Kaç senedir avrupaya gittiniz ne yaptınız ? 4 lendiniz geri döndünüz bunları mı konuşalım şimdi ? . Bir takımın önü avrupaya gitme konusunda kesiliyorsa eğer nasıl gitmesini bekliyorsun. Kafayı derbilerle bozan biz değiliz sensin heralde biz yenilince tebrik etmesini biliriz bugün leş gibi oynadığımızı da söylüyorum sana..
Bi takımdan daha iyi olduğunu ispatlaman için onu şuana kadar oynanan maçlarda o takımdan daha üstün olman lazım bunu diğer konuşmamızda da söyledim sana
Arkandan atıp tutan kim seninde boş konuşuyorsun?Herkesin açık olduğu platforumda futbol cahillerine söyledim ben senin niye zoruna gidiyor?Sen adam olda saygını takın önce takınmıyorsanda sen keseceksin sesini.En azından avrupaya gidip 4 te yesek maçta alarak ülkeye katkımız oluyor senin kulübün ne yaparak katkı veriyor?Gördük büyüklüğünüzü yine bindik üstünüze evinizde

Pabloescobar

uye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,798
5,493
113
siz 10 senedir Avrupa'ya da gidemiyorsunuz biz daha iyisini yapana kadar en iyisi budur nokta...

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Arkandan atıp tutan kim seninde boş konuşuyorsun?Herkesin açık olduğu platforumda futbol cahillerine söyledim ben senin niye zoruna gidiyor?Sen adam olda saygını takın önce takınmıyorsanda sen keseceksin sesini.En azından avrupaya gidip 4 te yesek maçta alarak ülkeye katkımız oluyor senin kulübün ne yaparak katkı veriyor?Gördük büyüklüğünüzü yine bindik üstünüze evinizde
Geçen seninle münakaşaya girdik ya erkek ondan üstüme alınmış olabilir miyim acaba .
Bindik üstünüze bilmem ne bilmem ne :)) ulan 20 senedir üstünüzdeyiz :D 2 sene yendiniz konusursunuz biz bu kadar konuşmadık üstümüze bindiğiniz de yok yani pozisyon değiştirdik üste geçme sebebiniz kucak pozisyonu olur anca :)