Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sigarasız 2 Ay

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
23 yaş 10 yıllık tiryakilik biteli 2 ay oluyor
Ben 16 dan 26 yaşıma kadar içtim. Sonra 4 yıl ağzıma sürmedim. Şimdi son 2-3 aydır günde yaklaşık 2 paket içiyorum. Her şeyi saldım. Ne olacaksa olsun diyorum. Hayatın herhangi bir anlamı olduğunu da düşünmüyorum artık. En azından bir dine inanabilseydim bu kadar salmazdım

Hayattan umudunu kaybetmiş insanlar acaba sigaradan kanser olur muyum diye düşünmezler. Ancak hayata pozitif bakabiliyorsan sigarayı bırakabilirsin. Adam kendisini dünyaya köle diye gelmiş olarak görüyorsa veya borç batağındaysa bu adama sigara sağlığa zararlı demek komik olur. En fazla diyeceğin şey bana da bir dal versene olur 😁 Hayatı ne kadar değerli ki zaten

Son düzenleme:

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,748
5,567
113
Ben napam la sigara 10 euro burada
avrupa ülkeleri sigara kullanımını azaltmak için tedbirler alıyor zaten uyuşturucu ve alkolün su gibi tüketildiği hollanda mesela önümüzdeki yıllarda süpermarketlerde vs. sigara satımını yasakladı belli yerlerde satılacakmış sadece ek vergiler vs. koyup fiyatını daha da artıracaklar

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,939
3,880
113
Ben 16 dan 26 yaşıma kadar içtim. Sonra 4 yıl ağzıma sürmedim. Şimdi son 2-3 aydır günde yaklaşık 2 paket içiyorum. Her şeyi saldım. Ne olacaksa olsun diyorum. Hayatın herhangi bir anlamı olduğunu da düşünmüyorum artık. En azından bir dine inanabilseydim bu kadar salmazdım

Hayattan umudunu kaybetmiş insanlar acaba sigaradan kanser olur muyum diye düşünmezler. Ancak hayata pozitif bakabiliyorsan sigarayı bırakabilirsin. Adam kendisini dünyaya köle diye gelmiş olarak görüyorsa bu adama sigara sağlığa zararlı demek komik olur. Hayatı ne kadar değerli ki zaten
nasıl veya ne düşündüğünğn önemi yok vücuduna aldığın zehir ve zararlı olduğu gerçeğini değiştirmez
sigara, alkol ve uyuşturucu içmeyin içirtmeyin içenle de gerçek hayatta muhattap olmayın en fazla merhaba merhaba

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
nasıl veya ne düşündüğünğn önemi yok vücuduna aldığın zehir ve zararlı olduğu gerçeğini değiştirmez
sigara, alkol ve uyuşturucu içmeyin içirtmeyin içenle de gerçek hayatta muhattap olmayın en fazla merhaba merhaba
Yani senin aeilende veya cevrende sigara alkol veya uyusturucu icen kimse yok icenlede sadece mrb mrb.sen boyle bi hayattami yasiyorsun yani suan?hadi uyusturucuyu anlarimda sigara ve alkolu baban kullanmazsa kardesin kullanir o kullanmazsa amcan dayin kullanir arkadasin kullanir mrb mrb bumu muhabbetin

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Dostum diyorum ya. Ben neden bu dünyadayım neden yaşıyorum ki psikolojisindeki bir insan, hayattan umudunu kaybetmiş veya borç batağındaki bir insan sigaranın zararını falan düşünmez. Böyle insanlara sigaranın zararlarını anlatmak zaten komik. Bunu herkes biliyor. Adam dalga geçer hadi ya gerçekten zararlı mıymış diye

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,939
3,880
113
Yani senin aeilende veya cevrende sigara alkol veya uyusturucu icen kimse yok icenlede sadece mrb mrb.sen boyle bi hayattami yasiyorsun yani suan?hadi uyusturucuyu anlarimda sigara ve alkolu baban kullanmazsa kardesin kullanir o kullanmazsa amcan dayin kullanir arkadasin kullanir mrb mrb bumu muhabbetin
ben gettoda büyüdüm uyuşturucunun içinde çok şükür ordan kurtuldum temiz bir yerde ağzıma sürmedim ama çok teklif eden oldu sırtımı çevirdim hep evet ailemde alkol yok uyuşturucu yok sigara yok sigara içen 2 arkadaşım var çok sık görüşmüyorum sigara havası solucağıma temiz oksijen solurum daha iyi

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,939
3,880
113
ben gettoda büyüdüm uyuşturucunun içinde çok şükür ordan kurtuldum temiz bir yerde ağzıma sürmedim ama çok teklif eden oldu sırtımı çevirdim hep evet ailemde alkol yok uyuşturucu yok sigara yok sigara içen 2 arkadaşım var çok sık görüşmüyorum sigara havası solucağıma temiz oksijen solurum daha iyi
hatta o sigara içen iki arkadaşla buluşcağım zaman telkinliyorum sigarasını az ötede içiyor

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
497
63
9-10 seneden beri içiyorum imkanım olsa günlük 3-4 paket götürürüm

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
15 gün falan içmemiştim tuvalet problemi yaşamıştım

Kaneko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,091
427
83
4-5 sefer bıraktım tekrar başladım
Hiç bırakmayanlar için söyleyebileceğim en önemli şey
İnsan sabah uyanınca tek nefesle ayılabilir mi
En muazzam tarafı bence bu
Bi hafta 10 gün içmeyin
Sabah derin bi nefesle ayılıveriyor insan

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
Universitede basladim ..lisede baslamadigima pismanim..

Oli983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,707
1,348
113
Bir çin atasözü derk.. i saymaya başladıysan bırakamazsın

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,760
1,977
113
Haftalardır sigarayı bırakmak için uğraşıyorum. Bazen Kendi kendime diyorum ben bu işi başarırım bazende ha s..tir sen yapamazsın diyorum. Şimdide kahvaltı yaptım sigara içmeden uyuyacaktim bunun mücadelesini veriyordum konuyu gördüm bunları yazaken de 🚬IMG_20240805_100140.jpg

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,887
6,687
113
Yaş 34 , 20 senelik bağımlılık devam ediyor. Sigara 100 tl olunca bırakmayı düşünüyorum 😅