Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sigarasız İlk Yılım

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Ahhh gardaşim başına gelen bilir bu derdi,,,o illet hastalık bile biraktiramadi bana,,hele başımda icralar o bu varken artık imkansız,,tek zevk aldığım şey bu illet..o olmazsa şuan bitti iki saattir içemiyorum gözümde hasreti büyüdü....anlatılmaz bir bağ kurmusuz malesef
stresi azaltıyor dost ancak ömrüde kısaltıyor be :(

halley56

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
230
96
28
Aga ben de bırakmayı çok istiyorum ya bunun için gerçekten böyle bir mantıklı bir mu var mı ya nasıl bırakıyorsunuz benim canım çok istiyor Bir türlü engel olamıyorum ya Bir tekrar başlıyorum ama gerçekten çok bırakmak istiyorum

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,299
307
83
tebrik ederim, sigarasız tuvalet olmuyor olsa bende bırakabilirdim :d

umutozbek

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
tebrik ederim, sigarasız tuvalet olmuyor olsa bende bırakabilirdim :d
ibs vardır bende ibs vardı sigara gizliyordu
ilk zamanlar çok sindirim problemi yaşadım şimdi biraz probiyotik taraflı beslenmeyle düzeldi

umutozbek

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Aga ben de bırakmayı çok istiyorum ya bunun için gerçekten böyle bir mantıklı bir mu var mı ya nasıl bırakıyorsunuz benim canım çok istiyor Bir türlü engel olamıyorum ya Bir tekrar başlıyorum ama gerçekten çok bırakmak istiyorum
irade dost
1 gün içerisinde sigarayı bırakıcam dedim hayatımdan çıkardım

iraden oldumu gerisi kolay

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Sigara degilde alkolü bırakamıyoruz her tarafımız egzama yara oldu alkolden aq 150 tiye biricik şarap sebastian hepsi boya mecbur içiyoruz ama alkolden uzak durun en tehlikelisi uyuşturucu falan hikaye alkol bağımlısı olmayan bilmez

4YapraklıYonca

🍀🍀🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,556
3,949
113
Siktin sene bırakamam ben sigarayı Fenerbahçe sağ olsun kanser ediyor bizi ama elbet bir gün bırakacam yazık ediyoz kendimize

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,299
307
83
Sigara degilde alkolü bırakamıyoruz her tarafımız egzama yara oldu alkolden aq 150 tiye biricik şarap sebastian hepsi boya mecbur içiyoruz ama alkolden uzak durun en tehlikelisi uyuşturucu falan hikaye alkol bağımlısı olmayan bilmez
boyadan ziyade sirke :D

hzmmt35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
567
91
28
bende ayni bu sekilde birden kestim oyle biraktim yoksa birakilmaz bu sigara

Honeyman

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
971
438
63
tebrijkler daim olsn

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,291
44,528
113
Dost geçen 350.000 Tl gibi bi para vurdum borçları kapattım kumarıda saldım 6'lı oynuyorum sadece o da 200-300 tl rakamlarla
6lidan buyuk bi dusmanin olamaz hayattda be.cok lanet illet bisey ak oyunu.o hic oynanmaz kardes.benim gibi arada keyfi oynamak lazim