Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sigarayı Bıraktım

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
An itibariyle sigara içmiyorum paket almıştım yeni bi tane yaktım deli gibi öksürmeye başladım dedim kendime hala bu kötülüğü neden yapıyorum ileride bi zaman Allah korusun beni ayağa kalkamayacak hale getireceğini bile bile neden içiyorum? Bırakıyorum bugün. Bıraktım gitti.

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
allah güç versin sana . ben hiç bırakmayı düşünmedim askerde başladım yaş 34 hiçde pişman olmadım nedense , ilk 3 4 gün aramazsın ama nikotin vcuttu bitince 2 hafta çok önemliymiş çok zorlyacak seni

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,985
13,116
113
An itibariyle sigara içmiyorum paket almıştım yeni bi tane yaktım deli gibi öksürmeye başladım dedim kendime hala bu kötülüğü neden yapıyorum ileride bi zaman Allah korusun beni ayağa kalkamayacak hale getireceğini bile bile neden içiyorum? Bırakıyorum bugün. Bıraktım gitti.
Nereye bıraktın dost alalim geri

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
allah güç versin sana . ben hiç bırakmayı düşünmedim askerde başladım yaş 34 hiçde pişman olmadım nedense , ilk 3 4 gün aramazsın ama nikotin vcuttu bitince 2 hafta çok önemliymiş çok zorlyacak seni
İnşallah bırakırım 12 senedir içiyorum artık yeter yani mahvediyoruz kendimizi gençlik geri gelmez 24 yaşındayım daha erkenden bırakırsam çok şey değişir

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Ben bırakalı çok oldu bende senin gibi aniden bıraktım aynı yaştayız bu arada

İlk 1 hafta üzerinde çok gerginlik olacak deli gibi sigara isteyecek canın bu yüzden yanında su, sakız gibi sürekli oyalanacak şeyler taşı.
Ciğerlerine çekmeden günde 1 tane sigaranın yarımını içebilirsin. ( Aniden sigara bırakmak bazı hastalıkları çıkarabilir )
Yavaş yavaş duruma alışmaya başlayacaksın :)

1 Haftayı geçirdinmi gerisi ip söküğü gibi geliyor

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,988
2,761
113
Dost bıraktıysan iyi de boş şeyler için de konu açmayın be

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,386
113
Nasıl bıraktın la.. sabah gözümü açmadan sigaraya yakıyom içerken değil bırakırsam ölürüm gibi geliyor 😆
Bnde ayni bro 1 kere denedim 15 sene once icimden canavar cikdi av dedim soharm bole ise dvm aw.o gunden beri dotum yemiyor 😁