Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sigarayı Bıraktım

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
en iyisi 7 yıl oldu sigara ve alkolü bırakalı rahatım alkol konusunda zerre pişmanlığım yok kaliteli bir içki haz verir sonuçta ortamında güzel gider ama sigarayı daha önce bıraksaydım keşke diyorum bazen hiçbir numarası yok o güzündeki kızarıklık ve kuruluğun sebebi yüksek miktarda sigara dumanına maruz kalmak olabilir bak

KUMARBAZ1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,629
8,388
113
An itibariyle sigara içmiyorum paket almıştım yeni bi tane yaktım deli gibi öksürmeye başladım dedim kendime hala bu kötülüğü neden yapıyorum ileride bi zaman Allah korusun beni ayağa kalkamayacak hale getireceğini bile bile neden içiyorum? Bırakıyorum bugün. Bıraktım gitti.
Allah sabır versin reis çok zor bir durum irade meselesi mesela ben 25 yıldır içiyorum bu zıkkımı günde bir buçuk paket boğazda enfeksiyon var sigarayı birakmazsam kesinlikle geçmeyecek ama bırakmıyoruz yada bırakamıyoruz dediğim gibi irade meselesi

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
Allah sabır versin reis çok zor bir durum irade meselesi mesela ben 25 yıldır içiyorum bu zıkkımı günde bir buçuk paket boğazda enfeksiyon var sigarayı birakmazsam kesinlikle geçmeyecek ama bırakmıyoruz yada bırakamıyoruz dediğim gibi irade meselesi
bırak dost geç olmadan benim amcamda da senin gibi ufak belirtiler vardı devam etti 51 yaşında koah hastası şimdi

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Ben bırakalı çok oldu bende senin gibi aniden bıraktım aynı yaştayız bu arada

İlk 1 hafta üzerinde çok gerginlik olacak deli gibi sigara isteyecek canın bu yüzden yanında su, sakız gibi sürekli oyalanacak şeyler taşı.
Ciğerlerine çekmeden günde 1 tane sigaranın yarımını içebilirsin. ( Aniden sigara bırakmak bazı hastalıkları çıkarabilir )
Yavaş yavaş duruma alışmaya başlayacaksın :)

1 Haftayı geçirdinmi gerisi ip söküğü gibi geliyor
İnşallah bakalım ya

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Dost bıraktıysan iyi de boş şeyler için de konu açmayın be
Sigara hayattaki en büyük sorunlardan biri konu sigarayı bırakmam hakkınd akonu açmam değil bırakanlar nasıl bırakmış onu da öğrenmek dostum

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Ben bırakalı çok oldu bende senin gibi aniden bıraktım aynı yaştayız bu arada

İlk 1 hafta üzerinde çok gerginlik olacak deli gibi sigara isteyecek canın bu yüzden yanında su, sakız gibi sürekli oyalanacak şeyler taşı.
Ciğerlerine çekmeden günde 1 tane sigaranın yarımını içebilirsin. ( Aniden sigara bırakmak bazı hastalıkları çıkarabilir )
Yavaş yavaş duruma alışmaya başlayacaksın :)

1 Haftayı geçirdinmi gerisi ip söküğü gibi geliyor
He valla gittim şimdi 200-300 liraya fındık fıstık sakız şeker ne varsa aldım

jojoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
327
103
43
Ya bize ne sizin sigara Muhabbetinizden foruma gereksiz yere paylaşım yapmayın

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
752
226
43
Bu sartlarda max 2 hafta dayanirsin:d

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
An itibariyle sigara içmiyorum paket almıştım yeni bi tane yaktım deli gibi öksürmeye başladım dedim kendime hala bu kötülüğü neden yapıyorum ileride bi zaman Allah korusun beni ayağa kalkamayacak hale getireceğini bile bile neden içiyorum? Bırakıyorum bugün. Bıraktım gitti.
Aferin özyegenim gözüme daha cok girdin simdi

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Aferin özyegenim gözüme daha cok girdin simdi
Bıraktım valla yeter yav 83 kilodan 71e düştük eskiden sokakta kolları gere gere yürüyordum resmen eridim ag sigarasını eski halime döncem ben

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,655
2,643
113
6 saat sonra sigaraya tekrar basladim diye konu bekliyoruz dost.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
arkadaşlar burası kimsenin çiftliği değildir boş şeyler için konular açmayalım lütfen bende herkes gibi tepkimi koymak istiyorum bu olaya
ayrıca bu arkadaş 2 gün sonra geri başlar çok saf bir arkadaş biraz allah affettsin.

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,377
9,059
113
Bu psikolojisi alt olmus mk hayatinda sigarami birakilir dost :) saka saka maka iyi yapmissin

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
800
113
bende şimdi bu konunun üstüne bir tane yaktım