Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şike Mi Tesadüf Mü

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,112
4,355
113
Arsenalve liveerpolun gol atamayıp yenildiği bir hafta her türlü şikelidir buda olur

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,330
1,346
113
Arkadaşlar sizce bu italyan ligindeki son 8 maçın berabere olması tesadüf mü yoksa şike mi
Ben 1 senedir italya ligine oynamıyorum. Televizyon açık öylesine seyrettim ben kaçanları görsen mal olsa atardı o pozisyonları bilerek atmadılar şikenin beşiği italya

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,330
1,346
113
Ilkyari 2 gol 5 dakika da ikinci yarı 2 gol 5 dk da beraberlige getirdiler bıraktılar bilerekten gol atmayı

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,431
3,986
113
Liverpool u deplasmanda 3 0 yenen takım evinde yenemedigi takıma bak, hem de 2 0 dan .Ve son dakikalardaki göz göre göre bile bile atmamaya gayret sarfetmesi. Şikeyi takımlar yapmıyor, yapmaz, arkasında UEFA ve FIFA var.Bunu anladığımız gün salaklık zincirinden kurtulduğumuz gündür.

totem344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
208
127
43
Liverpool u deplasmanda 3 0 yenen takım evinde yenemedigi takıma bak, hem de 2 0 dan .Ve son dakikalardaki göz göre göre bile bile atmamaya gayret sarfetmesi. Şikeyi takımlar yapmıyor, yapmaz, arkasında UEFA ve FIFA var.Bunu anladığımız gün salaklık zincirinden kurtulduğumuz gündür.
Herşeyi geçtim başkan Liverpool şampiyonluk mücadelesi veriyor evinde yenildiği takım içler acısı aynı şekilde Arsenal şampiyonluk maçında yeniliyor yani bazen tesadüf fazla geliyor

MR.YK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,669
3,594
113
Bu hafta siteler burdu parayı

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
Suraya tek gol tek sayıdan yatan kuponlarimi atsam şu son zamanlarda at at bitmez tam kafayı yemelik arsenal in üstü 2 kupon basket sacremento son peryotta maçı bıraktılar üstten 2 kupon , kuponu cüzi miktara bozupta gelen kuponlar , bugün Atalanta 2 - 0 dan maç veriyor ki vallahi de içimden gecti yerlerse 2 yi de yerler ciğerini biliyorum kodumun takımın , bu sezon lig biter benimde idda hayatım biter lig bitene kadar da supriz oyniycam tek maç küme düşmeye oynayan takımlara, büyük takımlar çatır çatır patlıyor

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,023
8,411
113
O dilde İtalya ligine full ms 0 atıp sistem atsan 5 6 7 8 9 10 ne para verirmis

tanergrsu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,635
2,112
113
Benim futbol görüşüm en az sike Almanya da sonra İtalya da oluyor en çok sike de İngiltere ve Hollanda da bence