Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Şike Yok Diyen Arkadaşları Piste Davet Ediyorum :)

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
Aynen maçı izledin mi orda potaya gidecek adam beal ve aldı rahat rahat gitti attı
izledim hatta son pozisyonu tekrar tekrar izledim ama orada çok acayip bir koç başarısı var son topu mükemmel çizmiş normalde Beal'ın atacağı çok belli ama orta sahada fake atıp savunmacısını perdeye takıyor topu oyuna sokan da hemen Beal'ı görüyor

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
bu maç geçen hafta oynandı ve ben üst vermiştim sizce gerçekten skordan haberi yok mu yoksa başka dümenler mi var

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
skordan haberı yok dıye cıktı haberlerde bu :)
valla ben takip ediyordum maçı izlerken şok oldum ama bir kaç kere rastladım bu skordan haberi olmayan oyuncular hatta jr smith Nba finalinde yapmıştı berabere olan maçta ribound alıp potaya atmak yerine orta sahaya sürmüştü topu

Berking

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
53
28
Arkadaşlar bana şike yapıldı daha demin

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,389
4,383
113
valla ben takip ediyordum maçı izlerken şok oldum ama bir kaç kere rastladım bu skordan haberi olmayan oyuncular hatta jr smith Nba finalinde yapmıştı berabere olan maçta ribound alıp potaya atmak yerine orta sahaya sürmüştü topu
Aynen herkes şaşırmıştı LeBron falan sonra kaybetmişlerdi golden state kazanmıştı