Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sinerjinize İhtiyacım Var

Murat_Cinar06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,703
792
113
Bu aralar forumdan uzaklaşmak zorunda kaldım. Kemoterapiye hastanede devam edeceğim normalde 1 ay demişlerdi fakat 2 ay boyunca burada olacakmışım. Bende 500 mesaj olma sonrası roll açma planı yapıyordum artık hastanede açacağım. Forumun sinerjisi güçlü hepinizin varlığı daha büyük bir şifa olacağına inanıyorum herkese teşekkür ederim.
Allah Şifa Versin Tez Zamanda Sağlığına Kavuşursun İnşallah Kardeşim 🙏🏻

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Konuyu hortlatmış olayım bugün son tahlil sonuçlarına göre kanseri de yenmiş bulunuyorum. Elimi attığım her yeri kuruttuğum gibi kanseri de kuruttum. Bu süreçte iyi dilekleriniz ve destekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız Allah hiç birinize dert vermesin 😇
Geçmiş olsun dost

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Konuyu hortlatmış olayım bugün son tahlil sonuçlarına göre kanseri de yenmiş bulunuyorum. Elimi attığım her yeri kuruttuğum gibi kanseri de kuruttum. Bu süreçte iyi dilekleriniz ve destekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız Allah hiç birinize dert vermesin 😇
Çok sevindim dost Allah bir daha yaşatmasın

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
Harika haber , şükürler olsun Yaratan'a.Gecmis olsun tekrar kardeşim.

rebayy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,170
1,070
113
Ne güzel kardeşim

Umarım com guzel bir hayat seni bekliyordur

Bidaha yasamaman dileğiyle sağlık sorunları

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Gozun aydin bro tekrardan gecmis olsun

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,275
1,293
113
Allah acil sifalar versin kanka icini karartmak moral bozmak olarak görme bunu hepimizin gidecegi yer belli topraktan geldik topraga gidecez su dunyada saniye de kac bin insan olüyor kac bin insan doğuyor kanseri atlatmak diye bisey yok hayatinin bir yerinde illaki patlak veriyor benim sevdigim de kanser bu surrecte kafana bise takma hayatindaki butun gereksiz seyleri cikar moral ne kadar yuksekse okadar daha cok yasiyor insan benim hatun 4 evre son evre gidebildigi yere kadar bir gun hayatimdan cikacak ama hep benimle olacak biliyorum hakkimizda hayirlisi olsun belki ben ondan once ölürüm bilemeyiz omrumuz bicildigi kadar yasayacagiz dualarimiz butun kanser ve olumcul hastaliklarda olan kardeslerimizle olsun su mubarek ramazan ayinin hurmetine sifalar dagitsin yarabbi sizlere

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,418
583
113
Geçmiş olsun kardeşim Allah şifa versin. İnşallah en kısa iyileşirsin.