Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sitelerin Slotta Oynaması

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
daha geçen gün video attım herşey ayarlı boş iş bu slot spor da deniyorum yoksa yok bu kadar basit . 7 betten big basa giriyorum ilk tur tam 7 tane baıkçı atıyor 3x e bir var ödedi para 40 tl 6 balıkçı boşa attı . kalan 22 tur bir balık gelmedi 3x e geçmedi 40 tl ile resmen s.git burdan dedi

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Bazen minimal 500 kasa ile basliyorum kumara doyuyorum resmen 50 bin 100 bin cevrim yapmisim mesela. Bazense 10 k 20 k yeri geliyor 80 100 k gidiyor bisey anlamiyorum. Bazi gunler slotlar cok iyi ama,uzun soluklu oynanan her oyun adami silkeler...
Slotta kazanmak icin ise yuzde yuz bi taktik var, "slot oynamamak".
Poker ve bj en adil oyun olarak gorulur heleki poker hersey elinde egonla masadasin.
Diyeceğim o ki farkli seyler denemek gerek slot ile olmaz😑
aslinda borç çok olduğu için bende durak yok normal bilincli oynasam 1 2 k aliyorum gunluk ama yetmezdiye hirs yapiyorum birde ben genelde alkol alirkan oynuyorum dur durak bilmiyorum bakiyorum kasa 6 7 k 1k 2k giriyorum ve sonuc hüsran oluyor

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
433
63
Müdahalenin babası var hemde. Betco altyapı tamamen kafasına göre takılıyor slotlarda.
Yalnız şu bir gerçek ki big bass bonanzo resmen bağımlı yaptı beni kendine. 4 senedir sadece oynadığım big bass. Oynaması grafikleri bana çok zevkli geliyor. Ve tabiki hep zarar. Bunu oynadığım kdr netent egt oyunlarından oynasaydim eminim bir gün kesin yüksek bişey alırdım

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,990
5,496
113
Psiko terapi alın kumarı bırakmak için çok etkili. Bir kaç arkadaşım bıraktı bu sayede ve çok mutlular.

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,990
5,496
113
Müdahalenin babası var hemde. Betco altyapı tamamen kafasına göre takılıyor slotlarda.
Yalnız şu bir gerçek ki big bass bonanzo resmen bağımlı yaptı beni kendine. 4 senedir sadece oynadığım big bass. Oynaması grafikleri bana çok zevkli geliyor. Ve tabiki hep zarar. Bunu oynadığım kdr netent egt oyunlarından oynasaydim eminim bir gün kesin yüksek bişey alırdım
Rtpsi en düşük slottur neredeyse big bass bonanza

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Bazen minimal 500 kasa ile basliyorum kumara doyuyorum resmen 50 bin 100 bin cevrim yapmisim mesela. Bazense 10 k 20 k yeri geliyor 80 100 k gidiyor bisey anlamiyorum. Bazi gunler slotlar cok iyi ama,uzun soluklu oynanan her oyun adami silkeler...
Slotta kazanmak icin ise yuzde yuz bi taktik var, "slot oynamamak".
Poker ve bj en adil oyun olarak gorulur heleki poker hersey elinde egonla masadasin.
Diyeceğim o ki farkli seyler denemek gerek slot ile olmaz😑
Poker biliyorsanız poker turnuvalarına katılın zaten 3-4 saat sürüyor minimum hem fazla paranız gitmez hem sıralamaya girerseniz güzel kazanç alırsınız hemde slota falan bulaşmaya vaktiniz olmaz ben bir süre sadece bu şekilde takıldım ve hiç kaybım olmadı diyebilirim
Kesinlikle katiliyorum