Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sivasspor Penaltı Pozisyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,522
4,792
113
2 yildir bu foruma bakiyorum maçlarda neler neler oldu ama ilk defa bir pozisyonun başlığını görüyorum ki devam kararı da doğru. Bu adamlara silah versen ceza almayacaksın desen feneri komple tararlar öyle kafayı bozmuşlar :d
Haci sen ne yaşıyon hala yaw ,😃😃 olay bitti bitti adamlar ewine gitti işini gördü abdestini aldi 😃👏 ayni pozisyon fenere olsa burda ters yorum yapıyor olacaktinn Reis birakalim bu fanatizmi artik.. geçen sene herkes Ts yi hakemler sampiyon yaptı denildi bu sene fenere derler seneye Gsye bu is uzar gider kendini yorma bu kadar.. sakin ol rekax hayati akisina birak elle oynayan adam walla sem kadar dert etmedi salla gitsin yaw 😃😃

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
dk 85'den sonra 2 gol yeme anca bizimkilerin işi olur zaten.
Valla ben de üzülüyorum abi Muğla'nın şu haline eski memleketim Milas.
Adamın biri betturkeyde 50 k kazanmış Gates de adamın bakiyesini 500 tl yatırdın diye 12 k ödemişler kalanı silmişler şaka gibi konuyu gördünüzmü bilmiyorum silindi böyle saçmalık görmedim ben pragmatic sağlayıcısı o paranın tamamını ödüyor siteye adamlar 12 k veriyor sadece adama ne sevinmiş tir ilk başta sonra 37 k tokatlanınca şok geçirmiştir az para değil harbi
Gördüm de bu sitelerin kat kuralı çok saçma awk istediğimi kazanırım kardeşim sanane di mi yani

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
Haci sen ne yaşıyon hala yaw ,😃😃 olay bitti bitti adamlar ewine gitti işini gördü abdestini aldi 😃👏 ayni pozisyon fenere olsa burda ters yorum yapıyor olacaktinn Reis birakalim bu fanatizmi artik.. geçen sene herkes Ts yi hakemler sampiyon yaptı denildi bu sene fenere derler seneye Gsye bu is uzar gider kendini yorma bu kadar.. sakin ol rekax hayati akisina birak elle oynayan adam walla sem kadar dert etmedi salla gitsin yaw 😃😃
Hacı işini gördükten sonra abdest alacak futbolcumu kaldı toplasan kaç tanesi türk ve müslüman onu geçtim çoğu cünup geziyordur

ysfhmz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
150
61
28
Ben mi körüm top açık olan ele yön değiştirmiyor mu.

TFF nin resmi sitesinden kurallar, bak bakalım penaltımıymış pozisyon. Bu kadar ağlamayın, asıl michy nin pozisyonu sarı kart değil, ayrıca hüseyin maçı sivas'a vermek için elinden geleni yaptı, bu kadar ağlamayın. Babanız FENERBAHÇE!!!

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...