Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti siyahbeyaz106 Canlı

Kupon Miktarı
274
Kupon Oranı
6

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,043
44,387
113
Bide kendisi 22
11-11 çift kale maç parfesine
Totalde 24du yanlis saymadiysam ben misafirler icin 21 kisi dedim ya 20 yada 21 kisi gelmisti ev cok kalabalikdi herkes hareket ediyor sayamadim.mutfagi sayip oturma odasina gidiyorum o sirada mutfakdan biri oturma odasina geciyor vs sayamadim bnde ama ortalama 25 kisiydik evde 😁😁 3 demlik cay icildi

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Cenabet kimse çıksın forumdan .koca forumda 2 kupon vardi biri bir golden biri basket 1 sayıdan gitti .kimo çapsız abidin

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,976
22,560
113
gecen hafta baldız 2 cocugu geldı anam mikildı aksam yemegıydı ıvırı zıvırı kahvaltısı sucugu cıkolatası cocuklar ayrı para 1k rahat gıttı karttan yemınle yok abı kımse gemesın kımseye gıtmem :) fuzuli masraf acın goruntulu konusun dedım en sonunda :)

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,976
22,560
113
Totalde 24du yanlis saymadiysam ben misafirler icin 21 kisi dedim ya 20 yada 21 kisi gelmisti ev cok kalabalikdi herkes hareket ediyor sayamadim.mutfagi sayip oturma odasina gidiyorum o sirada mutfakdan biri oturma odasina geciyor vs sayamadim bnde ama ortalama 25 kisiydik evde 😁😁 3 demlik cay icildi
sadece cayla yırmıs çakal senii

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,043
44,387
113
olum yenge kafayımı yedı 21 kısı ne doyuramzsın 21 kısı nedır mevlutte okadar kısı anca gelir
Ufak kizimin dogum gunuydu ona gelmisler hanima dedimki yapma etme haftaya seni anana yollarim orda yaparsiniz uyudum uyandim ev TBMM gibiydi geri uyumak istedim ama basaramadim kabusun icine daldim direkt 😁

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,976
22,560
113
kanka bızde herkes alkolcu ya alayı o bıtırıyo kadın erkek ıcer bızde alayı gööçmen ben hariç

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Sayma muhabbetine Sesli güldüm müdür :D
@sukes1982 gör gör misafirperverliği

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,043
44,387
113
gecen hafta baldız 2 cocugu geldı anam mikildı aksam yemegıydı ıvırı zıvırı kahvaltısı sucugu cıkolatası cocuklar ayrı para 1k rahat gıttı karttan yemınle yok abı kımse gemesın kımseye gıtmem :) fuzuli masraf acın goruntulu konusun dedım en sonunda :)
Korona vrken iyiydi gelmeyin diyebiliryoduk bende kornonayim galiba diyordum 😁😁😝😝🤪🤪

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Normalde 500se nişantaşında 1500

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,976
22,560
113
ben cok uzagım evlendıkten snra akraba olaylarına uzak kaldım annem hep kızar bana cokta kalabalıgızdır dayı hala amaca teyze kuzenler falansurusuyle aq