Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling siyahbeyaz106 Kasa 116TL Hedef 1000TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pokerapoo16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
819
313
63
yanlıs mesajı aldın dost tehlıkelı sularda yuzuyon
Fantezisi.
bırak be kardeşim sidik yarıştıracak değilim biraz daha konuşursa parayla ilgili al şu bin lirayı ...ol git diyeceğim zaten az kaldı
Dost sizde en ufak kelime oyununu kaldıramayacak kadar gergin olma sebepleriniz nedir ?

Biz ayakta işeyen insanlar değiliz sizinkiler paçalara bulaşır boşver ciddi olarak maddiyata girmeye kalkarsan 0 fazlaliklarindan bu sıcak havalarda bunalıma girersin ramazan mübarek gün vebal alamam kimseden.

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Fantezisi.

Dost sizde en ufak kelime oyununu kaldıramayacak kadar gergin olma sebepleriniz nedir ?

Biz ayakta işeyen insanlar değiliz sizinkiler paçalara bulaşır boşver ciddi olarak maddiyata girmeye kalkarsan 0 fazlaliklarindan bu sıcak havalarda bunalıma girersin ramazan mübarek gün vebal alamam kimseden.
bişey olmaz ben ateistim
bak aslanım ben 40 yaşındayım. Benim dedem emekli bakan yani sonradan görme değilim, ben doğduğumda da zengindik, şimdi de zenginiz. Senin gösterdiğin o paralar bizim fabrikadan ancak bir tane vinç satın almaya yeter. Yada kuyumcu dükkanından bir tane gerdanlık almaya anladın mı. Şimdi uza canımızı sıkma

Pokerapoo16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
819
313
63
bişey olmaz ben ateistim
bak aslanım ben 40 yaşındayım. Benim dedem emekli bakan yani sonradan görme değilim, ben doğduğumda da zengindik, şimdi de zenginiz. Senin gösterdiğin o paralar bizim fabrikadan ancak bir tane vinç satın almaya yeter. Yada kuyumcu dükkanından bir tane gerdanlık almaya anladın mı. Şimdi uza canımızı sıkma
Başkan senin şu kelime haznen ile değil fabrika sahibi olmak fabrikaya bekçi olamazsın

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
6-9 dan 15-11 gitti ilk oyun dost

Pokerapoo16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
819
313
63
Kardeşim son olarak sana verebileceğim tavsiye Filipin maçı şuan barem 137.5 ama 3 ama 4.ceyrek 40+ sayı çıkar ve bu maç bu baremden üst olur.

Yılların tecrübesi takımı bilmeye gerek yok ilk yarı kolsuz ise 2.yari pilot ilk yarı pilot ise 2.yari ampute misali .

Şansın daim olsun Bol kazançlar
..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...