Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sizce Galatasaray Küme Düşer Mi

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,162
835
113
Bunlar hep geç hoca değişikliğinden kaynaklı hadiseler. Sergen 12 hafta geç yollandı, Terim yüzünden başkan getirildi, durum ortada. Liseliler boşuna okumamış :D
Fener'de zaten perriara müptezelinin getirilmesinden gidişine kadar herşey kekoluk. Trabzon'a tebrikler...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,938
44,314
113
Gs ile avrupaya gidicek takimlar arasindaki puan farki cok az.macin ozetininsuan izledim gsnin sutlari hep ciliz bildigin antrenman yaptirmislar ugurcana.macin hakki 0 di.gs toparlar boyle gitmez tabiki.

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,162
835
113
Bahsettigin zaman fb avrupayi 1 puanla kacirmisti yanlisim yoksa
2 zaman var. Bir dediğin gibi oldu düşme hatlarına yakınken son haftalarda seri yaptı.... birde şike fetö meto dönemi hem şike yaptı diyip hem düşürmediler...

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Böyle konular açılması NORMAL... Tepki göstericek birşey yok.

Ama gel görki düşmez. Kalan 15 maçtan 5 tane kazansa zaten yetiyor :D Benim tahminim en kötü ihtimalle bile 48 puana ulaşır. O puanda da kimse düşmez. Tahminen 58 puanı görür. Tabloyu kötü ihtimal üzerinden yaptım :D

Ekli dosyayı görüntüle 204003
Burası sohbet yeri geçen hafta Trabzonspor berabere kalınca şampiyonluk gitti ya Bjk ya Fb şampiyon olacağı gerçeği diye konular açıldı :)
Benim için bu maçtan sonra Galatasaray düşsün derseler hayır demem.
7 kişiye oley çekip Trabzonspor kümeye diye naralar atıyorlardı.

Hatemoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
132
101
43
takımın başına mahmut tuncer gelsin..
en azından kale önünde şemame halay çekip gol yemezler..

Efesi48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
440
157
43
La birader hangi mantıga uygun senin bu actıgın konu ne içtin sen birdaha GALATASARAYI agzına dahi alma

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,449
604
113
unutmayın bu ulkede sıke yapan takımlar kumeye dusmedı gs hiç dusmez

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
unutmayın bu ulkede sıke yapan takımlar kumeye dusmedı gs hiç dusmez
Biseyi unutmuşsun bilader Türkiye ye şikeyi gs getirdi Beşiktaşin elinden aldığı sampiyonluguda biliyoz doğan marka arabalarıda 7 sifirlik maçıda laf soktugun Fb şike de aklandı haberin olsun dönemin bütün savcıları kaçtı biliyon demi 8 senedir şampiyon olamayan takımla bırakın uğraşmayı artık sırf Fb lige ambargo koymasın diye kumpas yapıldı Fb nin yerinde başka kulüp olsa tarihten silinmişti Fbnin büyüklüğü kupayla ölçülmez

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,449
604
113
Sadece
Biseyi unutmuşsun bilader Türkiye ye şikeyi gs getirdi Beşiktaşin elinden aldığı sampiyonluguda biliyoz doğan marka arabalarıda 7 sifirlik maçıda laf soktugun Fb şike de aklandı haberin olsun dönemin bütün savcıları kaçtı biliyon demi 8 senedir şampiyon olamayan takımla bırakın uğraşmayı artık sırf Fb lige ambargo koymasın diye kumpas yapıldı Fb nin yerinde başka kulüp olsa tarihten silinmişti Fbnin büyüklüğü kupayla ölçülmez
Sadece uafa sıtesı gır bak bakalım sıke yapan takımlar kimler dıye

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
Lan

Lan embesil ben türkce ögretmeniyim sen kimsinde bana kelimenin dogru yazımını anlatıyon dogru olan benim yazdıgım gibi birader olacak
Kimsin de ayrı yazılacak sen Türkçe öğretmeni isen vay öğrencilerin haline.