Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Sizce Galatasaray vs Fenerbahçe Derbisi Nasıl Sonuçlanır ?

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Dün GS nin nasil buralara taşındığını gördük aslında dk 20 de, ama bu kez rakip Fenerbahçeydi ellerin de patladilar. Penaltı takımı dedikleri takım kaleye şut vurdurmadi üstüne gol attı. Anlayın artık şampiyonluklariniz nasıl geliyor

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,063
44,116
113
Yahu bilader bizim o tarz işlerle işimiz olmaz Beşiktaş'ın hakkı yendigi kadar kimsenin hakkı yenmemistir fetosaray kadarda tarihimiz kirli değildir çok şükür fener soktu geçti size işte daha fazla muhattap olma soda iyi gelir sana

irrest1ble

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,275
840
113
Benim etiket attığım adam cevap versin bana sen değil azını bozdurcaniz benim o olucak
Doğru sen küfür etmeden yorum yapabilecek tiynette birisi değildin unutuyoruz bazen. Ben maç sonu Fenerli arkadaşlarımı tebrik ettim, iyi oynadılar kazandılar. Sahamızda derbi kaybettik neyin hazımsızlığı olacak ? Çıkar diğer maç kazanırız geçeriz. En çok fetö diye başkalarını kim suçluyorsa o fetöcüdür. Kendi yaptıklarını başkalarına atma sorunu işte bu da. Ülkenin yarısı fetöye "Hocaefendi" deyip taşaklarını yalarken benim arkadaşlarımın babaları suçsuz yere hapis yattı o oe'ları yüzünden haddini bil.

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,063
44,116
113
Doğru sen küfür etmeden yorum yapabilecek tiynette birisi değildin unutuyoruz bazen. Ben maç sonu Fenerli arkadaşlarımı tebrik ettim, iyi oynadılar kazandılar. Sahamızda derbi kaybettik neyin hazımsızlığı olacak ? Çıkar diğer maç kazanırız geçeriz. En çok fetö diye başkalarını kim suçluyorsa o fetöcüdür. Kendi yaptıklarını başkalarına atma sorunu işte bu da. Ülkenin yarısı fetöye "Hocaefendi" deyip taşaklarını yalarken benim arkadaşlarımın babaları suçsuz yere hapis yattı o oe'ları yüzünden haddini bil.
Sen eski nickini soyle ilkonce ona göre konuşalım sen başkalarıyla konusulan muhabbette beni alintilamasan böyle konuşmaz kimse sana sen tebrik etmiş olabilirsin ama bazı burada got arkadaşlar var GS yenilince adamlar 2 kelam makara geçince adamların ne anaları kaldı ne bacıları tabi banlandi gitti peki ozaman neredeydin o arkadaşlar bizlere anabaci küfür ederken sesin çıkmıyordu katip seni

Arkadaşların fetodan yatiyorsa vardır onlarında bir boku ben neden yatmiyorum kardeşim fetodan demekki bir bokumuz yokmuş ki yatmiyorum suclanmiyoruz o tassak yaliyanlara şöyle bu yazdığını bukadar cesaretliysende gidersin mahkemelerine hakime dersin tabi sende o got varsa daha fazla yazma bana

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Ulan biz varken hiç biriniz yoktu tuttuğun takım her türlü alangirli işlerin içinde teröristler cirit atıyor hala kulübünde aw ne anlatıyon yok büyük takimmis da yok neymiş
Reis sen ne diyorsun ben anlamadım ulan falan? Sana bi haller oldu. Ben sana bir şey demiyorum Galatasaraylıyım ve takımımı savunuyorum şampiyon olucaz bitti nokta.com. Ben oynanan topa bakarım gollere bakarım maçlara bakarım. Her takımda alangirli işler var kendinizi kandırmayın. Ben anlamadım sen Fb maçlarında neden bi sinirleniyorsun bi gururlanıyorsun falan yani?

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,063
44,116
113
Reis sen ne diyorsun ben anlamadım ulan falan? Sana bi haller oldu. Ben sana bir şey demiyorum Galatasaraylıyım ve takımımı savunuyorum şampiyon olucaz bitti nokta.com. Ben oynanan topa bakarım gollere bakarım maçlara bakarım. Her takımda alangirli işler var kendinizi kandırmayın. Ben anlamadım sen Fb maçlarında neden bi sinirleniyorsun bi gururlanıyorsun falan yani?
Siz adamların bizlere anabaci soverken kılını kipirdatmadiniz şimdi mi efe oldunuz sesiniz çıkmıyordu senin bile o beni alıntılanan abi dediğin elemanada şöyle ziplatirim bana bişey yazma daha

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Siz adamların bizlere anabaci soverken kılını kipirdatmadiniz şimdi mi efe oldunuz sesiniz çıkmıyordu senin bile o beni alıntılanan abi dediğin elemanada şöyle ziplatirim bana bişey yazma daha
Ben Efe falan olmadım efendi gibi konuşuyorum kimseye de bir şey yazmam sorunu olan kendi çözsün adam gibi konuşuyoruz diye herkes tepemize çıkıyor bundan sonra yok öyle hadi eyvallah

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,063
44,116
113
Ben Efe falan olmadım efendi gibi konuşuyorum kimseye de bir şey yazmam sorunu olan kendi çözsün adam gibi konuşuyoruz diye herkes tepemize çıkıyor bundan sonra yok öyle hadi eyvallah
İstediğin gibi konuş hiç problem değil benim konularıma benim yazdığım yere gelme yeterli

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
İstediğin gibi konuş hiç problem değil benim konularıma benim yazdığım yere gelme yeterli
Kral benim yazdığım yere gelme derken eğer konu senin konun değilse normal bi konuysa ben istediğim konuya girer istediğim konudan çıkarım

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,063
44,116
113
Kral benim yazdığım yere gelme derken eğer konu senin konun değilse normal bi konuysa ben istediğim konuya girer istediğim konudan çıkarım
Benim konularıma dedim

D10038

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
159
84
28
Konya galatasarayi yenecek fener şampiyon olacak tarafsız yorum

yokdahaneler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,128
834
113
Konya galatasarayi yenecek fener şampiyon olacak tarafsız yorum
Psikolojik olarak GSnin heryeri titriyo şuan Konya beraberlik yettiği için beraberlige yatmazsa bencede yenicek gsyi ama konya yenerse biz berabere kalırsak şaşmaz :D