Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Skorbet 200 FreeBet & FreeSpin Deneme Bonusu

Cutamaniac

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,734
2,361
113
Çekim limitine sahipsiniz diyor nasıl kaldırıcaz

omerfarukx1

R1
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
268
111
43
Bisekilde yollucaklar ozaman. Çekersin abim. Yalnız ben uzun süredir papara kullanmıyorum takipte benim papara hesabım ifade bile vermeye gittim. Yapacak bişey yok
Benim papara kapanalı çok oldu kripto ve havale hariç her yöntem ile ver dediler bekliyorum bakalım gelir illakide 2 kez iptal olunca tereddüt ediyor insan
Bisekilde yollucaklar ozaman. Çekersin abim. Yalnız ben uzun süredir papara kullanmıyorum takipte benim papara hesabım ifade bile vermeye gittim. Yapacak bişey yok
3.kez red geldi payfix şimdi metefe verdim bekliyorum canlı destek payfix ver tekrar dedi hepsinde verdim reddedildi

Ekli dosyalar

skoregen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,547
575
113
Oyunlar sahte bigbas flas girin anlarsınız

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,477
895
113
Canlı destek hiç yok nasıl bağlanıp çekim talebi vereceğiz

zeuss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
118
47
28
Watsup yazdım cevap veren yok kilit için bana gelince site kitlendi

zeuss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
118
47
28
Watsup cevap vermiyor detsej veriyomu bekleyince arkadaslar

burak49211

Üye
Yeni Üye
21
9
3
birileri vurgun yapıp kaçacak heralde cevap yok ödeme yok çekim limiti yetersiz hatası falan bu oyun herkese ödediyse bi katakulle var demekki

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
877
433
63
Benim papara kapanalı çok oldu kripto ve havale hariç her yöntem ile ver dediler bekliyorum bakalım gelir illakide 2 kez iptal olunca tereddüt ediyor insan

3.kez red geldi payfix şimdi metefe verdim bekliyorum canlı destek payfix ver tekrar dedi hepsinde verdim reddedildi
Bisekilde yollarlar. Şimdi millet harıl harıl para çekiyor bunlardan. Payfix düzelir muhtelemen onunla çekersin olmadı.

skoregen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,547
575
113
Sahtekar site lisans yok slotlar sahte big bas flasta balıklar yan yana geldimi rspin yapmasi lazim duz devam ediyor dedede yerde foto varken x atıyor dikkatli olun ama birkaç kisi para çeker burdan yem niyetine cekin kaçın