Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Slotella 1K Deneme Bonusu -"Bu Haftaya Özel" - 2K Yatırımlı

dogan0609

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,750
1,307
113
Aynen odemiyorlalr artık bilginiz olsun

dogan0609

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,750
1,307
113
Yalandan artık tarayıcı temizle filan hikaye uydurmaya başladılar

dogan0609

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,750
1,307
113
Uc kagitci site ödeme yapmıyor. Yalandan çekimi engelliyor. Sakın yatırım yapmayon. @Daimon hocam sahtekar site. Milleti dolandırıyor

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
238
87
28
Arkadaşlar ben konuyu acan arkadaşdan özür dilerim ve çok teşekkür ederim önce dolandırıcı sandım aramızda tartışma oldu. sonra bende inandım üye oldum 2k yapıp 2k yatırdım buffaloda 500 satın aldım 6k oldu para 5700 cektim ödemesi yalasık 1 saat sürdü
@Lawlss kusura bakma kardeşim

Ekli dosyalar

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
238
87
28
Uc kagitci site ödeme yapmıyor. Yalandan çekimi engelliyor. Sakın yatırım yapmayon. @Daimon hocam sahtekar site. Milleti dolandırıyor
kardeşim ben şimdi aldim ödemeyi sanırım sen 1500+500 yatırmıssın orada hata yapmışsın canlı destekle sorunu konuş site sağlam

Ekli dosyalar

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Kardeşim dünden beri 1.50*1.50 yad 2orandan çevrim diyorlar sen 1.30dan çeviriyorsun arkadaş bide canlıda yazmışsın anapara çevrimi nedir oda 1.30demis sen deneme bonus çevrim oran şartı soracaktin onlarda kural ihlali diye kabul etmemiş ayrıca burda hicmi okumadın veya sitenin promosyon kısmını yani attığın ekran resminde bence sitenin kabahati yok gibi varsa ansı...s..k..m

hypersonic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
192
98
43
kardeşim ben şimdi aldim ödemeyi sanırım sen 1500+500 yatırmıssın orada hata yapmışsın canlı destekle sorunu konuş site sağlam
500+1500 yatırımcı ne değiştiriyor sonucta 2k yatirmisim ben. 2k da trink yatırıp onu da mı bu dolandiricilarin eline vereyim?

hypersonic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
192
98
43
Yatırmayın arkadaşlar ödemiyorlar diyoruz eg leri atıyoruz hala yatiracam diyen varsa buyursun site orda

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
238
87
28
Uydurma direk 2000 yatirdim
sen 500 + 1500 yatırdım yazmışsın kardeşim neden uydurayım benim paramı ödedi istesem beni ilgilendirmez derim sana diyorum canlı destek ile konus sorunu düzelt bu kadar kişikini ödedi lisansda gercek

dogan0609

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,750
1,307
113
sen 500 + 1500 yatırdım yazmışsın kardeşim neden uydurayım benim paramı ödedi istesem beni ilgilendirmez derim sana diyorum canlı destek ile konus sorunu düzelt bu kadar kişikini ödedi lisansda gercek
Ben nerde onu yazmışım bi göstersene

dogan0609

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,750
1,307
113
Canlı yardım ayak yapıyor. 4 defa çıkıp bağlandım tekrar yeni bağlanınca cvp veriyor. Çekim deyince ölü numarası yapıyor