Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Slotella 1K Deneme Bonusu -"Bu Haftaya Özel" - 2K Yatırımlı

ruha200

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
601
235
43
Kardeşim hesabında ki paraya git spin satın al oynamadan çık sonra para yatır sonra da sipinleri kullan. Sonra da çek bazen yiyolar bazen de anlıyolar
Onu ben yapsam direk hesabı kapatırlar bendeki bu şanssizlik olduktan sonra 😂

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,385
2,453
113
Yav bu nasıl site deneme bonusunu 2kya sabitlermisin yatırım yapacam dedim tamam yatırın dediler baktım bakiye aynı sayfa yeniledim yine ayni desteğe yardım 10dak bekledim destek yüzüme kapatti

akl1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
398
101
43
Adamlar insaflıymış 2k spin sakladım 50 yatırdım biraz çevirdim 1500 kaldı çekim yaptım reddedildi spin saklamışsınız diye 1950 yatırım yapıp çevirin tüm bakiyeyi çekin dedi ben silerler dedim ama

cberkdogdu

✅ 💲💲💲💲💲💲
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,372
6,653
113
Bonus talep butonu birtek bende mi çalışmıyor

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,385
2,453
113
Adamlar insaflıymış 2k spin sakladım 50 yatırdım biraz çevirdim 1500 kaldı çekim yaptım reddedildi spin saklamışsınız diye 1950 yatırım yapıp çevirin tüm bakiyeyi çekin dedi ben silerler dedim ama
Sonuç çektin mi

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,385
2,453
113
Arkadaşlar bekliyor yazıyordu şimdi işlemde yaziyor me demek bu

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,385
2,453
113
dostum ben çektim, 10 dk geçmeden ödediler, kanıt atabilirim eğer düşünceli olanlar varsa.
Dost ben arkadaş için sormuştum cekmissindir inanırım gule gule harca ben çekim verdim bekliyor yazıyordu şimdi işlemde diyor ne anlama geliyor bu

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,674
1,715
113
Dost ben arkadaş için sormuştum cekmissindir inanırım gule gule harca ben çekim verdim bekliyor yazıyordu şimdi işlemde diyor ne anlama geliyor bu
Para sabitlemexen yatir bugun multiden arkadasa yaptik 7300 aldi 2750 bonustan aldi canliya baglanmadik 2000 bin attij 4 kere 500 satin aldi sweet 7300 cekti 8 dakikada yolladi

dpvdsh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
534
186
43
Reis benimkide bekliyor kaç gün oldu tarif et nasıl yapayım
Aga spin satin alma gir big bass bonanza falan balıkçı oyunları spin at oyuna girince çevirme sonra 50 yatır 100 spin at sonra oyunları al sonra 100-200 spin daha at sweette fln en son tüm parayı çek öyle yaptm 3 hesap

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Arkadaşlar yakın bi arkadaşım misafirliğe geldi şimdi o da denedi freespin alıp, gayet kurallara uygun oynayıp çekim yaptı. 15 dk içinde yatırdılar parayı. Bilginize.