Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Slotella 1K Deneme Bonusu -"Bu Haftaya Özel" - 2K Yatırımlı

Ademcan72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
255
66
28
Kayitliyoz anasini satayim kayitli olmadigim site yok

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,906
3,240
113
Bende 2k yaptım artık 2k ne zaman gelirse yatiririz yapacak bisey yok bekliyecegiz

Fugi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
55
18
Kasa 2 k oldu da biz hangi otobana çıkıp 2 bin bulup yatircaz şimdi
Ekli dosyayı görüntüle 528520
güzel kardeşim akıllı ol sakın paranı yatırma. sana olacak senaryoları şimdiden söyleyim dikkate alıp almamak sana kalmış. paranı yatıracaksın. slot oynarsan fs sakladın deyip ödemeni alamayacaksın. spor alanında oynarsan 1kat çevrimi varsa sana 50kat çevrim yaparsan çekim yapabilirsin diyecekler. kasan zaten katlandığından müşteri hizmetlerine bağlanman bile zorlaşacak. ip ni kitleyecekler çünkü. kardeş tavsiyesi sana.

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
güzel kardeşim akıllı ol sakın paranı yatırma. sana olacak senaryoları şimdiden söyleyim dikkate alıp almamak sana kalmış. paranı yatıracaksın. slot oynarsan fs sakladın deyip ödemeni alamayacaksın. spor alanında oynarsan 1kat çevrimi varsa sana 50kat çevrim yaparsan çekim yapabilirsin diyecekler. kasan zaten katlandığından müşteri hizmetlerine bağlanman bile zorlaşacak. ip ni kitleyecekler çünkü. kardeş tavsiyesi sana.
Tebrikler dost ozaman kesin öder içimize su serptin

Ptr2888

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,964
1,436
113
Bonus talep formu çalışmıyor canlı cvp vermiyor buraya nasıl para yatırılır aklım almıyor ilginç işler beyler

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Kasa 4.800 yatirilirmi yatirilmazmi bilemedim
Kasayı 2k'ya sabitliyorlar kral yatırımdan önce, canlı desteğe söyle istersen. 2k'ya geri çektirmeden yatırım yaparsan sorun çıkarabilirler.

Ben de 5400 yapmıştım canlı desteğe söyledim yatırım yaparsam sorun olmayacak dimi diye, bakiyeniz 2k olarak düzenlenmiştir şimdi yapabilirsiniz dedi.

Fugi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
55
18
Ben yaptım ya güvenmiyo musun bana? :(
daha fazla yatırım yapan kerizz çıkarda. en az 100 kişi yatırım yapsa 2 bilemedin 3 kişiye gönderim sağlanır. gerisi hava alır. isteyen mesajımı dikkate alır.

aniilldogan

Üye
Yeni Üye
15
0
1
Kasayı 2k'ya sabitliyorlar kral yatırımdan önce, canlı desteğe söyle istersen. 2k'ya geri çektirmeden yatırım yaparsan sorun çıkarabilirler.

Ben de 5400 yapmıştım canlı desteğe söyledim yatırım yaparsam sorun olmayacak dimi diye, bakiyeniz 2k olarak düzenlenmiştir şimdi yapabilirsiniz dedi.
Kanka PayFixte ss atsana

Fugi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
55
18
Çekim yapan varmı
kardeş az beyninizi kullanın. burda 2 kişi çekim yaptım dese ss atsa, o adamların neyine güveneceksin? hadi diyelim güvendin. onlara gönderim sağlandı diye sanada gelirmi sanıyorsun. hiçbir site zaten kimseye göndermemezlik yapamaz. 2 3 kişiye gönderir. gerisini soyar.

aslanbaris01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
195
47
28
yeni güne girdik geçerli değilmi şimdi üye olursam

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,906
3,240
113
Bonus talep formu çalışmıyor canlı cvp vermiyor buraya nasıl para yatırılır aklım almıyor ilginç işler beyler
Canlı destek bot var orda talep ediyor onlar sonra talebi doldurdum mu kod geliyor TLF o kodu girdin mi 2 3 dakikada ekleniyor

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Beyler bana site adamı muamelesi yapmayın, uzun zamandır denk geldiğim en güzel bonus olduğu için kendim denedim size de önerdim rica ediyorum beğenmeyen hiç bakmasın konuya :D

Başlığa da yazdım 2k yatırımlı diye yatırım yapmak istemeyen varsa boşa konuya bile girmesin diye.

İster deneyin ister denemeyin, herhangi bi sorumluluk da kabul etmiyorum. Deneyenler de güle güle harcasın.