Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet Açılır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Kanka ben aç sen benden aç çıktın
Once aç karnını doyur sonra etkınlık yap bence
Senin yaptığın yazdığın yorum çok ayıp dostum bak hala çekimi halletmeye çalıyorum senin yazdığın muhabbete bak hele bir sor bakalım Ne zaman etkinlik yapıp da birine parasını gondermemisim biri çıksın ayıp ayıp konusma

Qwer123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
213
43
Senin yaptığın yazdığın yorum çok ayıp dostum bak hala çekimi halletmeye çalıyorum senin yazdığın muhabbete bak hele bir sor bakalım Ne zaman etkinlik yapıp da birine parasını gondermemisim biri çıksın ayıp ayıp konusma
Bence sen bi daha etkinlik yapma

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Baktın mı etkınlık muhabetine
Tamam dostum çekimim gelsin atarım ödülünü okey daha fazla uzatma canın sikiliyorsa film onereyim he izlemem dersen maç yayını vereyim başka şeylerle ugras ismini aldım paparayida attın özelden attinmi açıklama kismana iskorpit yazarım

Qwer123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
213
43
Tamam dostum çekimim gelsin atarım ödülünü okey daha fazla uzatma canın sikiliyorsa film onereyim he izlemem dersen maç yayını vereyim başka şeylerle ugras ismini aldım paparayida attın özelden attinmi açıklama kismana iskorpit yazarım
Terbiyesizlik yapma bırseyde gönderme lazım degil

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Terbiyesizlik yapma bırseyde gönderme lazım degil
Dostum terbiyesizligi sen yapıyorsun klavye önünde yazıyorsun paso ses etmiyoruz forumun yetkilisi yazılarını silmene rağmen hala aynı terane bak işine konuyuda uzatma ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...