Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,427
1,036
113
Sen unutun onlar unutmaz vurdu dibine dibine slotun
Geçen işte sitede bir buçuk TL kalmış bakiye onunla 2, 5k çektim bu arkadaşa da söz vermiştim roll yapacaktık faturamı ödedim sonra rahatsızlandım falan derken kaldı yani araya kaynadı Umut her zaman vardır neden olmasın

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Geçen işte sitede bir buçuk TL kalmış bakiye onunla 2, 5k çektim bu arkadaşa da söz vermiştim roll yapacaktık faturamı ödedim sonra rahatsızlandım falan derken kaldı yani araya kaynadı Umut her zaman vardır neden olmasın
Evet 2,5k'yı ezene kadar foruma uğramadı..

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,782
113
Senede bir diye unlar var bilirmsn?
Oda anca senede bir olur 🤣🤣

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,427
1,036
113
Senede bir diye unlar var bilirmsn?
Oda anca senede bir olur 🤣🤣
Vala ya ama bir görsen ben yok 45 kuruştan 3 tane çevirim diye egt oyununa girdim 7 leri bağladı full ekran 450 TL attı gerisi geldi

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,440
9,104
113
Konuyu açan canım kardeşim Karahanlıgın buyrugudur;bundan böyle İstanbul senindir.