Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,397
1,478
113
ama gerçekten çok çok ilginçmiş ama valla olur olur yapmışlardır bunu da ama belki buzdağının görünen %0000000000000001 i bile değildir sadece bu olay bile.
Yayını buldum. Herkesin dinlemesini tavsiye ederim. Dünkü Ali Çağatayın yayını

1 saat 12 dakikadan sonrasını dinleyin. Aktera Holding, Sun Microsystems, Mernis, Uyap, Feridun Sinirlioğlu........... herşeyi tüm açıklığıyla anlatıyor. 2010 dan beri yapılan oy manipülasyonunu görün. Yapılan iğrenç pazarlıkları anlayın. Bir milletin nasıl kandırıldığını, uyutulduğunu görün.

Son düzenleme:

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,399
8,105
113
Sputnik fm de ortaya bir iddia atılmıştı. Türkiyede birçok alanda faaliyet gösteren bir Amerikan şirketi, Akp nin seçimlerde manipülasyon yapmasını sağlıyordu. 22 yıl boyunca bu şirketi beslediler birçok ihale verdiler. Fakat en son seçimlerde bu arka kapıyı kapatacaklarını söylediler ve kapattılar.

Bu şirket, verilerle oynuyordu. Ölü seçmenleri oy vermiş olarak göterebiliyordu. 22 yıl boyunca millet hep oy manipülasyonuyla karşılaştı. Sadece bu son seçimlerde organik, gerçek sonuçları gördük şeklinde bir iddiaydı. Amerikan şirketinin adı da Sun systems diye başlıyor devamını hatırlayamadım. Türkiyedeki Feridun Sinirlioğlunun oğlunun sahibi olduğu Altera firmasıyla ortaklar. Yani işin içinde çok pis pazarlaıklar, oyunlar, manipülasyonlar dönmüştü şimdiye kadar.

İlk defa organik, gerçek seçim sonuçlarıyla karşılaştık
Aga il ve ilçe başkanlıklarında oy sayımı ve sisteme giriş kısmında görev aldım. Dediğin şeyle alakası yok durumun.