Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,228
3,892
113
Haberlere görmüştüm. Ysk ceza miktarını henüz açıklamadı falan diye.

Bana ne arkadaş İmamoğlu mu kazancak Kurum mu kazanacak diye. Bunların koltuk savaşından bana ne. İkisini de zerre kadar da sevmiyorum ve oy atmak istemiyorum. Oy kullanmayana ceza var ne demek
Yav kanka keşke tek sorunumuz bu olsa boşver takma. Benim kuzenim hayatında hiç gitmediği şehirde trafik cezası yemişti tebligat geldi dava açıldı uzadıkça uzadı yani burası Türkiye ne zaman ne olacak? Kim hangi alakasız cezayı yiyecek o bile muamma o yüzden takılma boş iş

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,489
5,485
113
Haberlere görmüştüm. Ysk ceza miktarını henüz açıklamadı falan diye.

Bana ne arkadaş İmamoğlu mu kazancak Kurum mu kazanacak diye. Bunların koltuk savaşından bana ne. İkisini de zerre kadar da sevmiyorum ve oy atmak istemiyorum. Oy kullanmayana ceza var ne demek
teoride var ama uygulanmıyor verilen ceza kullanmayanların tespiti, tebligat ücretleri toplamından fazla olduğu için idari ceza parası kesemiyorlar oy kullanmak bir haktır kullanıp kullanmamak size kalmış bu yüzden ceza kesmeye kimse teşebbüs edemez

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,389
1,476
113
bende atmiyorum hadi yazsinlar ceza .d
Muameleye bak. Oy kullanmazsan ceza var. İkisini de SEVMİYORUM arkadaş. Tek dertleri makam koltuk hepsinin. Kalkıp özel araçla almaya gelseler gene de gitmem. Bunlar sapık mıdır nedir

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,255
1,287
113
teoride var ama uygulanmıyor verilen ceza kullanmayanların tespiti, tebligat ücretleri toplamından fazla olduğu için idari ceza parası kesemiyorlar oy kullanmak bir haktır kullanıp kullanmamak size kalmış bu yüzden ceza kesmeye kimse teşebbüs edemez
kesebilirse kessin odemeyrummm

tugaytipss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
461
89
28
Beyler içimden geldi bir kişiye 100 TL atacam çekiliş falan uğraşamam yada yapmam ilk kim mesajımı alintilarsa ona verecem özelden ibanı atar seviliyosunuz

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,228
3,892
113
Selamun aleyküm sevgili gardaşlarım bir sorum olacaktı. Konya ve Afyon bölgesinde yaşayan aynı zamanda aktif olarak araç kullanan varmı?